02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.5godz.43min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Z Legią i tak zagramy o trzy punkty. Mimo tego, że dzielimy na pół

Z Legią i tak zagramy o trzy punkty. Mimo tego, że dzielimy na pół

Refor­ma roz­gry­wek powodu­je, że po sezonie zasad­niczym, który kończy się za trzy tygod­nie dojdzie do podzi­ału punk­tów. Dlat­ego zwycięst­wo w sezonie zasad­niczym teo­re­ty­cznie warte jest 3 punk­ty, ale prak­ty­cznie 1,5, ponieważ po podziale punk­tów taką właśnie będzie miało wartość. Nieza­leżnie od tego mecz z Legią jest spotkaniem o trzy punkty.

Obec­nie Lech do prowadzącej Legii traci sie­dem punk­tów. Zwycięst­wo na Łazienkowskiego znacznie poprawi sytu­ację wicelid­era, który dzię­ki niemu może zmniejszyć stratę do Legii do czterech, a de fac­to dwóch punktów.

Sytu­ac­ja jed­nak będzie diame­tral­nie inna, jeśli “Kole­jorz” prze­gra. Wtedy stra­ta sied­miu punk­tów pow­ięk­szy się do dziesię­ciu. Gdy­by sezon kończył­by się po 30 meczach było­by więc już “poza­mi­atane”. Czeka­ją nas jed­nak jeszcze kole­jne mecze, a po podziale obec­ny dorobek i przewag Legii w przy­pad­ku jej jutrze­jszego zwycięst­wa wyniesie pięć punktów.

Cały czas mówimy o podziale punk­tów. Wygrana warta jest 1,5 punk­tu, bo trzy podzielone przez dwa. Jed­nak jeśli wygramy, to mamy tylko 2 punk­ty straty — i kole­jny mecz bezpośred­ni. Jeśli prze­gramy to już po podziale mamy 5 punk­tów. Trzy punk­ty różnicy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.