02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
10dn.23godz.30min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Z Pogonią przy wsparciu kibiców!

Z Pogonią przy wsparciu kibiców!

Najwyższa Komisia Odwoław­cza PZPN przy­chyliła się o anu­lowanie kary zakazu roz­gry­wa­nia meczów Pucharu Pol­s­ki bez kibiców. Kara na klub została nałożona po zeszłorocznym finale.

W spotka­niu z przed­staw­iciela­mi NKO uczest­niczyła del­e­gac­ja Lecha Poz­nań w skład której wes­zli prezes Karol Klim­czak, mece­nas Paweł Kokot i prezes SKLP, Radosław Majchrzak. W jego efek­cie komis­ja przy­chyliła się do wniosku klubu o darowanie kary zakazu roz­gry­wa­nia domowych meczów Pucharu Pol­s­ki z udzi­ałem publiczności.

- To dla nas bard­zo waż­na infor­ma­c­ja, bo obec­ność kibiców w tym kluc­zowym spotka­niu będzie wielką pomocą dla zespołu. Wal­czyliśmy o to, bo jesteśmy przeko­nani, że nałożona na nas sankc­ja przed rok­iem była bard­zo dotk­li­wa i odniosła już swój skutek — czy­tamy na ofic­jal­nej stron­ie klubu słowa Karo­la Klimczaka.

Najwyższa Komis­ja Odwoław­cza PZPN nie przy­chyliła się do wniosku klubu o darowanie bądź zaw­iesze­nie wyko­na­nia kary zakazu wyjazdów grup zor­ga­ni­zowanych na mecze w Pucharze Pol­s­ki. Decyz­ja ta została uar­gu­men­towana zachowaniem kibiców Lecha Poz­nań pod­czas 4 spotkań Lot­to Ekstrak­lasy (m.in. mecz wyjaz­dowy z Jagiel­lonią), pod­czas których przy oprawach mec­zowych wyko­rzys­tane zostały środ­ki pirotechniczne.

Infor­ma­c­je doty­czące sprzedaży biletów na mecz pół­fi­nałowy Pucharu Pol­s­ki wkrótce zostaną opub­likowane na ofic­jal­nej stron­ie klubowej. Posi­adacze kar­netów mają wejś­ciów­ki na to spotkanie w pakiecie abona­men­tu. Sprzedaż biletów ruszy w piątek.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.