02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.52min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Z Pogonią przy wsparciu kibiców!

Z Pogonią przy wsparciu kibiców!

Najwyższa Komisia Odwoław­cza PZPN przy­chyliła się o anu­lowanie kary zakazu roz­gry­wa­nia meczów Pucharu Pol­s­ki bez kibiców. Kara na klub została nałożona po zeszłorocznym finale.

W spotka­niu z przed­staw­iciela­mi NKO uczest­niczyła del­e­gac­ja Lecha Poz­nań w skład której wes­zli prezes Karol Klim­czak, mece­nas Paweł Kokot i prezes SKLP, Radosław Majchrzak. W jego efek­cie komis­ja przy­chyliła się do wniosku klubu o darowanie kary zakazu roz­gry­wa­nia domowych meczów Pucharu Pol­s­ki z udzi­ałem publiczności.

- To dla nas bard­zo waż­na infor­ma­c­ja, bo obec­ność kibiców w tym kluc­zowym spotka­niu będzie wielką pomocą dla zespołu. Wal­czyliśmy o to, bo jesteśmy przeko­nani, że nałożona na nas sankc­ja przed rok­iem była bard­zo dotk­li­wa i odniosła już swój skutek — czy­tamy na ofic­jal­nej stron­ie klubu słowa Karo­la Klimczaka.

Najwyższa Komis­ja Odwoław­cza PZPN nie przy­chyliła się do wniosku klubu o darowanie bądź zaw­iesze­nie wyko­na­nia kary zakazu wyjazdów grup zor­ga­ni­zowanych na mecze w Pucharze Pol­s­ki. Decyz­ja ta została uar­gu­men­towana zachowaniem kibiców Lecha Poz­nań pod­czas 4 spotkań Lot­to Ekstrak­lasy (m.in. mecz wyjaz­dowy z Jagiel­lonią), pod­czas których przy oprawach mec­zowych wyko­rzys­tane zostały środ­ki pirotechniczne.

Infor­ma­c­je doty­czące sprzedaży biletów na mecz pół­fi­nałowy Pucharu Pol­s­ki wkrótce zostaną opub­likowane na ofic­jal­nej stron­ie klubowej. Posi­adacze kar­netów mają wejś­ciów­ki na to spotkanie w pakiecie abona­men­tu. Sprzedaż biletów ruszy w piątek.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.