Żaba i Muraś jadą do Gdańska, problemy Wojtkowiaka

Sytu­ac­ja kadrowa Lecha w ostat­nim cza­sie się popraw­iła. Tren­er ma więk­szy wybór wśród zawod­ników, zwięk­sza się rywal­iza­c­ja, a to może przynieść tylko korzyść drużynie. - Do Gdańs­ka bierze­my dziewięt­nas­tu piłkarzy — zapowia­da Jose Mari Bakero.

Wszys­tko wskazu­je na to, że w meczu z Lechią będą mogli zagrać Hubert Wołąkiewicz i Rafał Muraws­ki, którzy w ostat­nich dni­ach narzekali na stan zdrowia. Gorzej ma się Grze­gorz Wojtkowiak. - Narze­ka on na dolegli­woś­ci mięś­nia przy­wodzi­ciela — zdradza trener.

Do zdrowia powoli wraca­ją także Marcin Kikut i Manuel Arbole­da. - Trenu­ją już z nami pewne ele­men­ty, rozwój ich reha­bil­i­tacji jest poprawny. Cieszy mnie ten fakt i mam nadzieję, że już niedłu­go będą do naszej dys­pozy­cji - zaz­nacza opiekun Lecha.

Lech do Gdańs­ka uda się jutro rano, w piątek będzie trenował na miejs­cu. Sztab szkole­niowy postanow­ił zabrać na mecz dziewięt­nas­tu zawod­ników, a bezpośred­nio przed meczem wybrać osiem­nas­tu, którzy będą mieli szan­sę zagrać w tym spotka­niu. – Do samego meczu nikt nie będzie znał moich decyzji – zakończył Hiszpan.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress