06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.58min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zagłębie-Lech: Zrewanżować się za porażkę w Poznaniu!

Zagłębie-Lech: Zrewanżować się za porażkę w Poznaniu!

Już dziś o 20:30 Lech Poz­nań zmierzy się na wyjeździe z Zagłę­biem Lubin. Będzie to spotkanie w ramach 17. kole­j­ki Lot­to Ekstraklasy.

Nasz ryw­al zaj­mu­je obec­nie siódme miejsce w ligowej tabeli mając na kon­cie 24. punk­ty. Dwa ostat­nie spotka­nia Miedziowych zakończyły się porażką 1:2 ze Śląskiem Wrocław i z Koroną Kielce.

Podopieczni Nena­da Bjel­i­cy podtrzy­mu­ją passę zwycięstw. Wyso­ka wygrana z chor­zowskim Ruchem 5:0 i ostat­nio ze Śląskiem Wrocław 3:0 spowodowały, że poz­na­ni­a­cy awan­sowali na piąte miejsce w Lot­to Ekstraklasie.

W lipcu przy Buł­garskiej to podopieczni Pio­tra Stokow­ca okaza­li się lep­szą drużyną i wygrali wów­czas 2:0. Ter­az jed­nak gra­ją gorzej niż na początku sezonu. - Zagłę­bie dobrze rozpoczęło sezon, fajnie pokaza­li się w europe­js­kich pucharach, ale ter­az im nie idzie zbyt dobrze. Jestem przeko­nany, że decy­du­jące będzie to, jak my zagramy, jak będziemy zachowywać się na boisku. Pokazu­je­my naszym zawod­nikom lep­sze jak i gorsze frag­men­ty gry rywali, ale tak naprawdę liczy się jakość gry naszego zespołu. Lech to topowa druży­na ligi i jeśli będziemy grać na swoim poziomie, to mało praw­dopodob­ne, że będziemy odd­awać punk­ty rywalom. – powiedzi­ał na przed­mec­zowej kon­fer­encji tren­er Kolejorza.

Poz­nańską Loko­mo­ty­wę czeka inten­sy­wny tydzień. Dziś roze­gra­ją ligowe spotkanie z Miedziowy­mi, w środę rewanż w ramach Pucharu Pol­s­ki z Wisłą Kraków, a w niedzielę znów powal­czą o ligowe punk­ty z Jagiel­lonią w Białym­stoku. - Kon­cen­tru­je­my się tylko na meczu z Zagłę­biem, a później na spotka­niu z Wisłą i Jagiel­lonią. Czy będą zmi­any w składzie? Zobaczymy jak zawod­ni­cy będą czuć się po piątkowym meczu i w jakiej będą formie. Pewne jest to, że w Krakowie zagra Jas­min Burić, a my zro­bimy wszys­tko, by grać dalej w Pucharze Pol­s­ki. – zapewnił Nenad Bjelica.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.