02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
10dn.23godz.46min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zagłębie-Lech: Zrewanżować się za porażkę w Poznaniu!

Zagłębie-Lech: Zrewanżować się za porażkę w Poznaniu!

Już dziś o 20:30 Lech Poz­nań zmierzy się na wyjeździe z Zagłę­biem Lubin. Będzie to spotkanie w ramach 17. kole­j­ki Lot­to Ekstraklasy.

Nasz ryw­al zaj­mu­je obec­nie siódme miejsce w ligowej tabeli mając na kon­cie 24. punk­ty. Dwa ostat­nie spotka­nia Miedziowych zakończyły się porażką 1:2 ze Śląskiem Wrocław i z Koroną Kielce.

Podopieczni Nena­da Bjel­i­cy podtrzy­mu­ją passę zwycięstw. Wyso­ka wygrana z chor­zowskim Ruchem 5:0 i ostat­nio ze Śląskiem Wrocław 3:0 spowodowały, że poz­na­ni­a­cy awan­sowali na piąte miejsce w Lot­to Ekstraklasie.

W lipcu przy Buł­garskiej to podopieczni Pio­tra Stokow­ca okaza­li się lep­szą drużyną i wygrali wów­czas 2:0. Ter­az jed­nak gra­ją gorzej niż na początku sezonu. - Zagłę­bie dobrze rozpoczęło sezon, fajnie pokaza­li się w europe­js­kich pucharach, ale ter­az im nie idzie zbyt dobrze. Jestem przeko­nany, że decy­du­jące będzie to, jak my zagramy, jak będziemy zachowywać się na boisku. Pokazu­je­my naszym zawod­nikom lep­sze jak i gorsze frag­men­ty gry rywali, ale tak naprawdę liczy się jakość gry naszego zespołu. Lech to topowa druży­na ligi i jeśli będziemy grać na swoim poziomie, to mało praw­dopodob­ne, że będziemy odd­awać punk­ty rywalom. – powiedzi­ał na przed­mec­zowej kon­fer­encji tren­er Kolejorza.

Poz­nańską Loko­mo­ty­wę czeka inten­sy­wny tydzień. Dziś roze­gra­ją ligowe spotkanie z Miedziowy­mi, w środę rewanż w ramach Pucharu Pol­s­ki z Wisłą Kraków, a w niedzielę znów powal­czą o ligowe punk­ty z Jagiel­lonią w Białym­stoku. - Kon­cen­tru­je­my się tylko na meczu z Zagłę­biem, a później na spotka­niu z Wisłą i Jagiel­lonią. Czy będą zmi­any w składzie? Zobaczymy jak zawod­ni­cy będą czuć się po piątkowym meczu i w jakiej będą formie. Pewne jest to, że w Krakowie zagra Jas­min Burić, a my zro­bimy wszys­tko, by grać dalej w Pucharze Pol­s­ki. – zapewnił Nenad Bjelica.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.