Zapal znicz na pamiątkę Czerwca ’56

Nie tylko wycieczkę po HCP, spotkanie z dr Łukaszem Jas­trzę­biem i tworze­nie graf­fi­ti upamięt­ni­a­jącego bunt robot­ników z Czer­w­ca 1956 roku, ale również wspólne zapale­nie zniczy pod krzyża­mi Czer­w­ca ’56 na placu Adama Mick­iewicza. 28 czer­w­ca o godz. 17. kibole “Kole­jorza” zapalą pamiątkowe znicze. Nie może Ciebie tam zabraknąć.

 

Prosimy, żeby każdy wziął ze sobą znicz — koszt zakupu w byle marke­cie to 2–3 złote. Na miejs­cu będziemy roz­dawać kibol­skie wlep­ki na znicze, jeśli ktoś nie zdąży sam zaopa­trzyć się w lamp­kę niech również się nie martwi. 

Przez ostat­nie tygod­nie byliśmy świad­ka­mi różnych kibi­cows­kich akcji, które miały na celu uświadomić nas wszys­t­kich jak ogrom­na trage­dia dotknęła mias­to i poz­na­ni­aków 55 lat temu. Koło takich wydarzeń nie moż­na prze­chodz­ić obo­jęt­nie jeśli ktoś czu­je się kimś więcej niż tylko biernym mieszkańcem mias­ta. A my, szczegól­nie ter­az, musimy sobie udowad­ni­ać, że potrafimy się zor­ga­ni­zować i wspól­nie zro­bić coś naprawdę konkretnego. 

Akc­ja przyniesie efekt tylko i wyłącznie, gdy zniczy będzie mnóst­wo — to najważniejsza rzecz na tę chwilę, więc Pany — mobi­lizu­j­cie kogo się da. Zro­bić to po nasze­mu — raz a dobrze — napisał na forum “Wiary Lecha” jeden z orga­ni­za­torów akcji.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Legia Warszawa - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Śląsk Wrocław - Warta Poznań

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress