01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.8godz.54min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zapal znicz na pamiątkę Czerwca ’56

Nie tylko wycieczkę po HCP, spotkanie z dr Łukaszem Jas­trzę­biem i tworze­nie graf­fi­ti upamięt­ni­a­jącego bunt robot­ników z Czer­w­ca 1956 roku, ale również wspólne zapale­nie zniczy pod krzyża­mi Czer­w­ca ’56 na placu Adama Mick­iewicza. 28 czer­w­ca o godz. 17. kibole “Kole­jorza” zapalą pamiątkowe znicze. Nie może Ciebie tam zabraknąć.

 

Prosimy, żeby każdy wziął ze sobą znicz — koszt zakupu w byle marke­cie to 2–3 złote. Na miejs­cu będziemy roz­dawać kibol­skie wlep­ki na znicze, jeśli ktoś nie zdąży sam zaopa­trzyć się w lamp­kę niech również się nie martwi. 

Przez ostat­nie tygod­nie byliśmy świad­ka­mi różnych kibi­cows­kich akcji, które miały na celu uświadomić nas wszys­t­kich jak ogrom­na trage­dia dotknęła mias­to i poz­na­ni­aków 55 lat temu. Koło takich wydarzeń nie moż­na prze­chodz­ić obo­jęt­nie jeśli ktoś czu­je się kimś więcej niż tylko biernym mieszkańcem mias­ta. A my, szczegól­nie ter­az, musimy sobie udowad­ni­ać, że potrafimy się zor­ga­ni­zować i wspól­nie zro­bić coś naprawdę konkretnego. 

Akc­ja przyniesie efekt tylko i wyłącznie, gdy zniczy będzie mnóst­wo — to najważniejsza rzecz na tę chwilę, więc Pany — mobi­lizu­j­cie kogo się da. Zro­bić to po nasze­mu — raz a dobrze — napisał na forum “Wiary Lecha” jeden z orga­ni­za­torów akcji.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.