11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.17min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zapowiedź meczu: Kluczowy mecz w walce o mistrzostwo

10-legia-ubiparip-300x199Niezwyk­le ważny dla losów sezonu będzie mecz Lecha Poz­nań z Legią Warsza­wa. Bezpośred­nie star­cie konkuren­tów w walce o mis­tr­zost­wo jest dla obu szan­są na zwięk­sze­nie swoich szans na koń­cowy sukces.

Od początku rundy wiosen­nej Legia miała czterop­unk­tową przewagę nad Lechem. Ta dwie kole­j­ki temu została zmniejs­zona do dwóch punk­tów i każ­da kole­j­na seria spotkań może doprowadz­ić do zmi­any lid­era. Najlep­szą do tego okazją są bezpośred­nie poje­dyn­ki pomiędzy rywal­izu­ją­cy­mi drużynami.

Sztab szkole­niowy Lecha Poz­nań ma kil­ka prob­lemów kadrowych. Wyk­luc­zony jest wys­tęp Jas­mi­na Buri­cia i Manuela Arboledy, z kolei pod znakiem zapy­ta­nia stoi możli­wość gry Alek­san­dara Tonewa i Luisa Henriqueza.

Z kolei w zes­pole Legii nie zagra­ją Jakub Rzeźniczak i Michał Efir, którzy są kon­tuzjowani. Na Łazienkowskiej nie zobaczymy również zaw­ies­zonego Dani­jela Ljuboi, który po aferze alko­holowej został dyscy­pli­narnie prze­nie­siony do zespoły Młodej Ekstraklasy.

W rundzie jesi­en­nej “Kole­jorz” prze­grał z Legią 3:1 po golach Jaku­ba Koseck­iego, Jaku­ba Wawrzy­ni­a­ka i Mirosla­va Radovi­cia. Hon­orową bramkę dla Lecha zdobył Bar­tosz Ślusars­ki. Lech przed rok­iem wygrał na Łazienkowskiej 1:0 po gol Artioma Rudnevsa.

Sobot­ni mecz rozpoczynie się o 13:30.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.