01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.15godz.2min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zapowiedź meczu: Kluczowy mecz w walce o mistrzostwo

10-legia-ubiparip-300x199Niezwyk­le ważny dla losów sezonu będzie mecz Lecha Poz­nań z Legią Warsza­wa. Bezpośred­nie star­cie konkuren­tów w walce o mis­tr­zost­wo jest dla obu szan­są na zwięk­sze­nie swoich szans na koń­cowy sukces.

Od początku rundy wiosen­nej Legia miała czterop­unk­tową przewagę nad Lechem. Ta dwie kole­j­ki temu została zmniejs­zona do dwóch punk­tów i każ­da kole­j­na seria spotkań może doprowadz­ić do zmi­any lid­era. Najlep­szą do tego okazją są bezpośred­nie poje­dyn­ki pomiędzy rywal­izu­ją­cy­mi drużynami.

Sztab szkole­niowy Lecha Poz­nań ma kil­ka prob­lemów kadrowych. Wyk­luc­zony jest wys­tęp Jas­mi­na Buri­cia i Manuela Arboledy, z kolei pod znakiem zapy­ta­nia stoi możli­wość gry Alek­san­dara Tonewa i Luisa Henriqueza.

Z kolei w zes­pole Legii nie zagra­ją Jakub Rzeźniczak i Michał Efir, którzy są kon­tuzjowani. Na Łazienkowskiej nie zobaczymy również zaw­ies­zonego Dani­jela Ljuboi, który po aferze alko­holowej został dyscy­pli­narnie prze­nie­siony do zespoły Młodej Ekstraklasy.

W rundzie jesi­en­nej “Kole­jorz” prze­grał z Legią 3:1 po golach Jaku­ba Koseck­iego, Jaku­ba Wawrzy­ni­a­ka i Mirosla­va Radovi­cia. Hon­orową bramkę dla Lecha zdobył Bar­tosz Ślusars­ki. Lech przed rok­iem wygrał na Łazienkowskiej 1:0 po gol Artioma Rudnevsa.

Sobot­ni mecz rozpoczynie się o 13:30.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.