01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.7godz.54min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zapowiedź meczu: Lech może wykorzystać potknięcie Legii

Dziś wiec­zorem Lech w meczu kole­j­ki zmierzy się z Wisłą Kraków. Mis­trz Pol­s­ki nie ma już prak­ty­cznie szans na zdoby­cie tytułu, jed­nak cały czas wal­czy o pre­mię awan­su do europe­js­kich pucharów. Wobec stra­conych punk­tów przez Legię może zbliżyć się do czołów­ki Ekstraklasy.

 

W barwach “Kole­jorza” nie doszło po meczu z Górnikiem do więk­szych prze­ta­sowań. Do listy kon­tuzjowanych dołączył Ivan Djur­de­vić, który ma prob­le­my ortodon­ty­czne po sobot­nim meczu. Pon­ad­to cały czas kon­tuzjowani są Marcin Kikut, Tomasz Bandrows­ki. Do gry wró­ci nato­mi­ast Rafał Muraws­ki, który w ostat­nim meczu nie znalazł się w mec­zowej osiemnastce.

W barwach Wisły na pewno nie zagra trój­ka piłkarzy, którzy do dys­pozy­cji Maaskan­ta nie są od dłuższego cza­su, a więc Gor­dan Bunoza, Nour­din Boukhari i Rafał Bogus­ki. Pozostali piłkarze są zdrowi.

Do Wisły Lech traci aż 11 punk­tów, jed­nak jego celem jest wicemistr­zost­wo Pol­s­ki. Więk­szość kibiców w Poz­na­niu zad­owoli na pewno sam fakt awan­su do europe­js­kich pucharów, co w tej chwili nie jest pewne. Ten sezon i tak uważany jest za stracony.

Mecz poprowadzi Robert Małek. W tym sezonie prowadz­ił on już 3 mecze Lecha, ten żad­nego z nich nie prze­grał. Dwa wygrał, jeden zremisował. Z kolei Wisła na 4 spotka­nia, odniosła trzy zwycięst­wa i jeden raz poniosła porażkę.

Początek meczu o 20:00. Trans­mis­ja Canal+ Sport.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.