01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.9godz.13min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zapowiedź meczu: Lech musi potwierdzić swoją wyższość

Piłkarze Lecha poty­czek w poprzed­nim sezonie z Zagłę­biem Lubin nie wspom­i­na­ją dobrze. W dwóch meczach z “Miedziowy­mi” nie zdobyli żad­nego punk­tu, być może decy­du­jącego w walce o europe­jskie puchary. Ter­az jed­nak po zwycięst­wie z ŁKS-em pełni nadziei udali się do Lubi­na, z którego, jak zapowiada­ją, chcę przy­wieźć tylko i wyłącznie trzy punkty.

Lechi­ci udanie zain­au­gurowali nowy sezon. W pier­wszym spotka­niu zdobyli pięć bramek i szy­bko objęli prowadze­nie w T‑Mobile Ekstrak­lasie. Trud­no jed­nak wyrokować, jak bard­zo wymierny jest to wynik. Kibice “Kole­jorza” zas­tanaw­iać się mogą, czy to podopieczni Jose Mari Bakero zagrali tak dobrze, czy to ŁKS był słabym zespołem. Wszys­tko zwery­fikować powinien mecz z Zagłę­biem Lubin.

Na ten mecz tren­er Lecha zabrał tę samą osiem­nastkę, która znalazła się w pro­tokole mec­zowym pier­wszego poje­dynku. W Poz­na­niu pozostał Woj­ciech Gol­la, który w Bełcha­towie zwycięst­wo swoich kolegów oglą­dał z try­bun. Szkole­niowiec “Kole­jorza” nie zapowiadała wielu zmi­an w drużynie i też nie należy się ich spodziewać. Wiele wskazu­je na to, że Lech zagra w takim samym ustaw­ie­niu, które do gry z ŁKS-em desyg­nował Jose Mari Bakero. W pamię­ci jed­nak pozosta­je ciągła rotac­ja z poprzed­niego sezonu i nawet jeśli tren­er zapowia­da jej zmniejsze­nie, to trud­no w to uwierzyć…

Wiel­ka niewiadomą jest druży­na Zagłębia. Przed tygod­niem odwołano jej mecz z Legią z powodów obfi­tych opadów deszczu. Wynik gier kon­trol­nych w żaden sposób nie wery­fiku­ją poziomu przy­go­towa­nia piłkarzy Jana Urbana do nowego sezonu. W tych, o czym należy wspom­nieć, Zagłę­bie spotkało się z Lechem, a tamten mecz prze­grała po bram­ce Drygasa.

Początek spotka­nia już jutro o godz. 20:30. Trans­mis­ja na Canal+ Sport.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.