06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.20godz.1min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zapowiedź meczu: Lech się łudzi, Podbeskidzie ma nadzieję

tralka mozdzen lechiciLech Poz­nań po ostat­niej porażce z Legią Warsza­wa zmin­i­mal­i­zował swo­je szanse na zdoby­cie tytułu mis­tr­zowskiego. Ter­az musi nie tylko wygrać swo­je mecze, ale liczyć też na stratę punk­tów przez Legię Warszawa.

Kole­jorz” do spotka­nia z Podbeskidziem przys­tąpi moc­no osłabiony. W ostat­nich kole­jkach nie zagra­ją na pewno Bar­tosz Ślusars­ki, Keb­ba Ceesay i Patryk Wol­s­ki, którzy muszą prze­jść zabie­gi oper­a­cyjne. Pon­ad­to nadal zagrać nie może Jas­min Burić. Do zdrowia wraca już jed­nak powoli Manuel Arbole­da, który ma szanse znaleźć się w kadrze meczowej.

Z kolei zespół Czesława Mich­niewicza będzie musi­ał sobie poradz­ić bez Dar­iusza Łat­ki, który przed tygod­niem otrzy­mał ósmą żółtą kartkę i bedzie musi­ał pauzować.

Podbeskidzie nadal wal­czy o utrzy­manie. Mimo tego, że zaj­mu­je ostat­nie miejsce w tabeli i do utrzy­ma­nia braku­je mu sześ­ciu punk­tów, to nie jest jeszcze na stra­conej pozy­cji. W fatal­nej dys­pozy­cji jest Pogoń Szczecin, która na wios­nę jest najsłab­szym zespołem, a trzy punk­ty więcej od Biel­szczan ma zespół GKS‑u Bełchatów, który jed­nak ostat­nio jest w dobrej dyspozycji.

Początek spotka­nia w sobotę 25 maja o godz. 15:45.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.