01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-19godz.-43min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zapowiedź meczu: Lokomotywa musi zatrzymać Legię

Już za kil­ka godzin, przy Buł­garskiej, rozpocznie się dłu­go wyczeki­wane spotkanie, pomiędzy Lechem Poz­nań, a Legią Warsza­wa. Obie drużyny są w dosyć dobrej formie, a wręcz są uznawane za najlepiej gra­jące zespoły w lidze. Czego zatem może­my się spodziewać? Na pewno nie zaw­iodą poz­nańs­cy kibice. Miejmy nadzieję, że tyle samo ser­ca, ile włożą fani „Kole­jorza” w dop­ing, tym samym odwdz­ięczą się zawod­ni­cy i pokon­a­ją warsza­wskiego rywala.

Poz­nańs­ka loko­mo­ty­wa ma szan­sę zatrzy­mać warsza­wską Legię, która do tej pory ma naprawdę dobrą passę, bo aż 8 zwycięstw. Warsza­w­ia­cy tracą też niewiele bramek. Podopieczni Macie­ja Sko­rży mają za to prob­lem z kon­tuz­ja­mi, co może odbić się na ich grze. Po ostat­nich, dobrych wys­tę­pach na prob­le­my ze zdrowiem narze­ka Dick­son Choto i Tomasz Kiełbow­icz. Kon­tuzjowany jest również Ina­ki Astiz, który na pewno nie wybieg­nie dziś na murawę. Ten zawod­nik na razie nie wró­cił nawet do tren­ingów. Podob­nie wyglą­da sytu­ac­ja Micha­la Hub­ni­ka oraz Michała Efi­ra, którzy także zma­ga­ją się od dłuższego cza­su z kontuzją.

Sytu­ac­ja Lecha jest  o wiele lep­sza, bowiem kon­tuzjowani Kikut oraz Arbole­da wraca­ją do zdrowia, cho­ci­aż nie będą jeszcze dzisi­aj brani pod uwagę. Na murawę nie wybieg­nie też na pewno Injac. Na drob­ne dolegli­woś­ci narzekało też kilku innych piłkarzy, ale okaza­ło się to być tylko chwilowe i Bakero powinien mieć do dys­pozy­cji prak­ty­cznie cały skład. Martwić może jedynie stan zdrowia Artioma, który kil­ka dni temu musi­ał szy­b­ciej skończyć tren­ing ze wzglę­du na ból w okol­i­cy mięśni brzucha. Jed­nak jego wys­tęp nie jest wyk­luc­zony. Brak Łotysza był­by znacznym osła­bi­e­niem dla Poz­na­ni­aków, miejmy więc nadzieję, że ból był tylko chwilowy i najskuteczniejszy napast­nik T‑Mobile Ekstrak­lasy będzie mógł pokazać na co go stać w dzisiejszym meczu.

Zapowia­da się naprawdę emocjonu­jące spotkanie. Obie drużyny ostat­nio wygry­wały, więc na pewno nie powin­no zabraknąć woli wal­ki i chę­ci zwycięst­wa. Lech i Legia prezen­tu­ją także podob­ny styl gry, więc tym bardziej nie będzie to łatwy mecz. Lechi­ci tym razem, żeby pokon­ać prze­ci­wni­ka, będą musieli zacząć grać od pier­wszych min­ut meczu i przede wszys­tkim roz­gry­wać piłkę inteligent­nie. „Kole­jorz” nie może poz­wolić sobie na stratę bram­ki, bo znów trud­no mu będzie wró­cić do swo­jego sty­lu roz­gry­wa­nia piłki.

Podopieczni Bakero powin­ni też pamię­tać, że nieste­ty, ale niewyko­rzys­tane sytu­acje bard­zo się mszczą. Piłkarze muszą być skupi­eni i miejmy nadzieję, że to wszys­tko oraz dop­ing kilkudziesię­ciu tysię­cy kibiców, którzy zajmą praw­ie cały sta­dion, poniesie niebiesko-białych do zwycięstwa.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.