01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.6godz.18min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zapowiedź meczu: Potwierdzić dobrą grę z Chorzowa

(33) slusarski poloniaPo bard­zo udanej inau­gu­racji i zmniejsze­niu przewa­gi prowadzącej Legii do jed­nego punk­tu, piłkarze Lecha w najbliższy piątek roze­gra­ją spotkanie z Polonią Warsza­wa. W przy­pad­ku zwycięst­wa, przy­na­jm­niej do sobot­niego meczu lid­era, mogą awan­sować na pier­wsze miejsce w tabeli.

Szkole­niowiec Lecha Poz­nań przed meczem z “Czarny­mi Koszu­la­mi” nie będzie mógł sko­rzys­tać z Łukasza Tedor­czy­ka, który nieda­wo trafił do Poz­na­nia właśnie z Kon­wik­torskiej. To efekt umowy pomiędzy kluba­mi, ale również zaw­ieszenia za cztery żółte kart­ki. Pon­ad­to w piątek na boisku nie będziemy mogli zobaczyć kon­tuzjowanych Manuela Arboledy, Pio­tra Reis­sa i Patry­ka Wol­skiego. Nadal chory jest również Ivan Djurdjević.

Z kolei Piotr Stokowiec będzie musi­ał się obe­jść bez Jac­ka Kieł­ba, wypoży­c­zonego z Lecha. To efekt zapisy umowy trans­feru cza­sowego. Dodatkowo tren­er czwartego zespołu Ekstrak­lasy nie może liczyć na Dim­itri­je Inja­ca, którfy jest kon­tuzjowany i nie zagra na wiosnę.

Lech Poz­nań bard­zo dobrze rozpoczął rundę wiosen­ną. W Chor­zowie wygrał wysoko, bo aż 4:0 z Ruchem. Polo­nia Warsza­wa zremisowała na włas­nym sta­dion­ie z Lechią Gdańsk 1:1, a gola dla niej zdobył 22-let­ni Miłosz Przy­bec­ki, który wyko­rzys­tał podanie Jac­ka Kieł­ba. Remis podopiecznych Pio­tra Stokow­ca wyko­rzys­tał Górnik, który w poniedzi­ałek wygrał i awan­sował na podium.

Sztab szkole­niowy Polonii na star­cie rundy ma spore prob­le­my związane z wyborem składu. Związane są one z liczny­mi trans­fera­mi związany­mi z klubem. Zespół opuś­ciło już sześ­ciu zawod­ników z pod­sta­wowego składu, a ostat­ni Adam Kokosz­ka rozwiązał wczo­raj kon­trakt za porozu­mie­niem stron. Polo­nia jed­nak w tym tygod­niu wypoży­czyła dwóch piłkarzy — Krzyszto­fa Kop­cińskiego i Pio­tra Piekarskiego. Poza tym zespół wzmoc­niło pię­ciu zawodników.

Początek spotka­nia w piątek o 20:45.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.