01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-20godz.-20min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zapowiedź meczu: Potwierdzić dobrą grę z Chorzowa

(33) slusarski poloniaPo bard­zo udanej inau­gu­racji i zmniejsze­niu przewa­gi prowadzącej Legii do jed­nego punk­tu, piłkarze Lecha w najbliższy piątek roze­gra­ją spotkanie z Polonią Warsza­wa. W przy­pad­ku zwycięst­wa, przy­na­jm­niej do sobot­niego meczu lid­era, mogą awan­sować na pier­wsze miejsce w tabeli.

Szkole­niowiec Lecha Poz­nań przed meczem z “Czarny­mi Koszu­la­mi” nie będzie mógł sko­rzys­tać z Łukasza Tedor­czy­ka, który nieda­wo trafił do Poz­na­nia właśnie z Kon­wik­torskiej. To efekt umowy pomiędzy kluba­mi, ale również zaw­ieszenia za cztery żółte kart­ki. Pon­ad­to w piątek na boisku nie będziemy mogli zobaczyć kon­tuzjowanych Manuela Arboledy, Pio­tra Reis­sa i Patry­ka Wol­skiego. Nadal chory jest również Ivan Djurdjević.

Z kolei Piotr Stokowiec będzie musi­ał się obe­jść bez Jac­ka Kieł­ba, wypoży­c­zonego z Lecha. To efekt zapisy umowy trans­feru cza­sowego. Dodatkowo tren­er czwartego zespołu Ekstrak­lasy nie może liczyć na Dim­itri­je Inja­ca, którfy jest kon­tuzjowany i nie zagra na wiosnę.

Lech Poz­nań bard­zo dobrze rozpoczął rundę wiosen­ną. W Chor­zowie wygrał wysoko, bo aż 4:0 z Ruchem. Polo­nia Warsza­wa zremisowała na włas­nym sta­dion­ie z Lechią Gdańsk 1:1, a gola dla niej zdobył 22-let­ni Miłosz Przy­bec­ki, który wyko­rzys­tał podanie Jac­ka Kieł­ba. Remis podopiecznych Pio­tra Stokow­ca wyko­rzys­tał Górnik, który w poniedzi­ałek wygrał i awan­sował na podium.

Sztab szkole­niowy Polonii na star­cie rundy ma spore prob­le­my związane z wyborem składu. Związane są one z liczny­mi trans­fera­mi związany­mi z klubem. Zespół opuś­ciło już sześ­ciu zawod­ników z pod­sta­wowego składu, a ostat­ni Adam Kokosz­ka rozwiązał wczo­raj kon­trakt za porozu­mie­niem stron. Polo­nia jed­nak w tym tygod­niu wypoży­czyła dwóch piłkarzy — Krzyszto­fa Kop­cińskiego i Pio­tra Piekarskiego. Poza tym zespół wzmoc­niło pię­ciu zawodników.

Początek spotka­nia w piątek o 20:45.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.