07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.23godz.27min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zapowiedź meczu: Powrót na fotel lidera?

Lech Poz­nań w sobotę będzie miał możli­wość powro­tu na fotel lid­era Ekstrak­lasy, przy­na­jm­niej do niedziel­nego meczu Legii. Jed­nak aby tak się stało musi wygrać w sobotę z Jagiel­lonią Białys­tok. Początek spotka­nia o godz. 18:00.

Dla zespołu prowad­zonego przez Tomasza Hajtę spotkanie z Lechem może mieć bard­zo duże znacze­nie. Jagiel­lonia fatal­nie rozpoczęła nowy sezon, wygry­wa­jąc jedynie w pier­wszej kole­jce i to z ostat­nim obec­nie Podbeskidziem Biel­sko-Biała. Cier­pli­wość władz klubu z Pod­la­sia jest zapewne w tym momen­cie moc­no nad­wyrężona i każ­da poraż­ka może wpłynąć na dal­sze losy szkole­niow­ca Jagiellonii.

Ta w ostat­niej kole­jce bezbramkowo zremisowała z Wisłą Kraków, która wyda­je się, że najlep­szy okres ma już za sobą i mimo wyso­kich aspiracji w obec­nym  sezonie nie będzie liczyła się w walce o najwyższe cele. W obec­nych roz­gry­wkach wszys­tkie trzy mecze wyjaz­dowe podopieczni Tomasza Haj­to zremisowali.

Szkole­niowiec drużyny z Białegos­toku na pewno nie będzie mógł sko­rzys­tać z pomo­cy Tomasza Poręb­skiego, którego kon­tuz­ja wyk­luczyła z gry do koń­ca rundy jesi­en­nej. Niepewny wys­tępu jest były Lechi­ta, Tomasz Bandrows­ki, ale w jego przy­pad­ku tren­er liczy na powrót do pełni zdrowia.

Więk­szych prob­lemów kadrowych nie ma również Mar­iusz Rumak. Z Jagiel­lonią nie zagra Keb­ba Ceesay, który pauzu­je za czer­woną kartkę. Pozostali zawod­ni­cy są do dys­pozy­cji szkole­niow­ca. Do wal­ki o miejsce w składzie powró­cił już Mateusz Możdżeń, który był zaw­ies­zony na dwa mecze po faulu na Tra­ore w meczu z Lechią.

Pisal­iśmy już wcześniej o nie najlep­szych wspom­nieni­ach Jagiel­lonii z meczów ligowych w Poz­na­niu. Kibice Lecha liczą na to, że świet­na pas­sa „Kole­jorza” trwać będzie nadal.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.