Zapowiedź meczu: Powrót na fotel lidera?

Lech Poz­nań w sobotę będzie miał możli­wość powro­tu na fotel lid­era Ekstrak­lasy, przy­na­jm­niej do niedziel­nego meczu Legii. Jed­nak aby tak się stało musi wygrać w sobotę z Jagiel­lonią Białys­tok. Początek spotka­nia o godz. 18:00.

Dla zespołu prowad­zonego przez Tomasza Hajtę spotkanie z Lechem może mieć bard­zo duże znacze­nie. Jagiel­lonia fatal­nie rozpoczęła nowy sezon, wygry­wa­jąc jedynie w pier­wszej kole­jce i to z ostat­nim obec­nie Podbeskidziem Biel­sko-Biała. Cier­pli­wość władz klubu z Pod­la­sia jest zapewne w tym momen­cie moc­no nad­wyrężona i każ­da poraż­ka może wpłynąć na dal­sze losy szkole­niow­ca Jagiellonii.

Ta w ostat­niej kole­jce bezbramkowo zremisowała z Wisłą Kraków, która wyda­je się, że najlep­szy okres ma już za sobą i mimo wyso­kich aspiracji w obec­nym  sezonie nie będzie liczyła się w walce o najwyższe cele. W obec­nych roz­gry­wkach wszys­tkie trzy mecze wyjaz­dowe podopieczni Tomasza Haj­to zremisowali.

Szkole­niowiec drużyny z Białegos­toku na pewno nie będzie mógł sko­rzys­tać z pomo­cy Tomasza Poręb­skiego, którego kon­tuz­ja wyk­luczyła z gry do koń­ca rundy jesi­en­nej. Niepewny wys­tępu jest były Lechi­ta, Tomasz Bandrows­ki, ale w jego przy­pad­ku tren­er liczy na powrót do pełni zdrowia.

Więk­szych prob­lemów kadrowych nie ma również Mar­iusz Rumak. Z Jagiel­lonią nie zagra Keb­ba Ceesay, który pauzu­je za czer­woną kartkę. Pozostali zawod­ni­cy są do dys­pozy­cji szkole­niow­ca. Do wal­ki o miejsce w składzie powró­cił już Mateusz Możdżeń, który był zaw­ies­zony na dwa mecze po faulu na Tra­ore w meczu z Lechią.

Pisal­iśmy już wcześniej o nie najlep­szych wspom­nieni­ach Jagiel­lonii z meczów ligowych w Poz­na­niu. Kibice Lecha liczą na to, że świet­na pas­sa „Kole­jorza” trwać będzie nadal.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Legia Warszawa - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Śląsk Wrocław - Warta Poznań

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress