02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.21godz.54min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zapowiedź meczu: W końcu starty, drużyny pod ścianą

Jutro piłkarze Lecha Poz­nań zain­au­gu­ru­ją rundę wiosen­ną. Zawod­ni­cy Jose Mari Bakero po dwu­miesięcznej prz­er­wie o ligowe punk­ty rywal­i­zować będą z GKS-em Bełchatów. Początek spotka­nia o godz. 20:30.

W składzie Lecha pod­czas prz­er­wy zimowej doszło do kilku zmi­an. W kadrze pier­wszego zespołu nie ma już Jaku­ba Wil­ka, Woj­ciecha Gol­li oraz Mar­ciano Brumy. Pon­ad­to wypoży­c­zony jest Tomasz Mikoła­jczak. Do sze­rok­iej kadry trafiło pię­ciu młodych piłkarzy, lecz trud­no oczeki­wać, że któryś z nich będzie jutro miał okazję do występu.

Z kolei w zes­pole naszych rywali również doszło do kilku roszad. W tym tygod­niu zespół opuś­cił Maciej Mysi­ak. Ze Sportową poże­gan­li się również Łukasz Bocian, Woj­ciech Jam­ruż, Maciej Krakowiak, Grze­gorz Kwaśnik oraz były Lechi­ta, Zlatko Tanevski.

Do drużyny trafili Paweł Giel, Dominik Kisiel, Mateusz Mak, Michał Mak, Kamil Wacław­czyk oraz Maciej Wilusz. Szczególne zain­tere­sowanie wykazu­ją bra­cia Makowie, którzy zdaniem tren­era GKS‑u mają wysok­ie umiejęt­noś­ci. Trud­no jed­nak przewidzieć, czy któryś z nowych graczy dostanie szan­sę na grę w piątkowy wieczór.

Sytu­ac­ja podopiecznych Kami­la Kiere­sia nie jest ciekawa. Mają oni zaled­wie dwa punk­ty przewa­gi nad stre­fą spad­kową i każdy punkt jest dla nich na wagę zwycięst­wa. „Kole­jorz” także spisu­je się poniżej oczeki­wań. Do lid­era, Śląs­ka Wrocław, tracą dziewięc punk­tów, a do trze­ciej Polonii trzy. Inny wynik niż zwycięst­wo nie jest przez kibiców Lecha brany pod uwagę.

W poprzed­nim meczu pomiędzy tymi druży­na­mi wygrali Lechi­ci, których motorem napę­dowym w tam­tym meczu był Artiom Rud­nev, zdoby­w­ca trzech bramek.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.