03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.8godz.21min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zaur Sadajew wzmacnia Kolejorza

Zaur Sadajew wzmacnia Kolejorza

Czeczeńs­ki napast­nik przeszedł pomyśl­nie testy medy­czne, a dziś pod­pisał kon­trakt z poz­nańskim klubem. Lech wypoży­czył napast­ni­ka z Tere­ka Groźny na rok. Klub z Buł­garskiej zas­trzegł sobie pra­wo pierwokupu.

- Po meczu z Lechią wiedzieliśmy, że jest możli­wość ściąg­nię­cia Zau­ra do Poz­na­nia. W min­ionym tygod­niu odpadła nasza ostat­nia alter­naty­wa zastępst­wa dla Łukasza Teodor­czy­ka i skupil­iśmy się na trans­ferze Sada­je­wa. Wspól­nie z nowym trenerem dos­zliśmy do wniosku, że drużynie braku­je agresji i pewnoś­ci siebie. Te cechy gwaran­tu­je nam Zaur i dlat­ego postanow­iliśmy ściągnąć go do Poz­na­nia. To nasz pier­wszy wspól­ny trans­fer z trenerem Maciejem Sko­rżą — mówi wiceprezes zarzą­du Lecha Piotr Rutkowski.

Sad­jew do tej pory związany był z gdańską Lechią. Roze­grał tam 18 spotkań i strzelił trzy gole. Poza tym dostał 8 żół­tych i 2 czer­wone kart­ki. Ostat­ni raz w biało-zielonych barwach czeczeńs­ki zawod­nik zagrał 10 sierp­nia w meczu z Lechem. Na boisku spędz­ił wów­czas 45 min­ut, bowiem obe­jrzał czer­woną kartę za faul na Łukaszu Trałce.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.