02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.16godz.5min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zawisza-Lech: Liczy się tylko wygrana

Zawisza-Lech: Liczy się tylko wygrana

W 32. kole­jce T‑Mobile Ekstrak­lasy Lech Poz­nań zmierzy się na wyjeździe z byd­goskim Zaw­iszą, który w piątek odniósł his­to­ryczny tri­umf, zdoby­wa­jąc Puchar Polski.

Bilans spotkań z rundy zasad­niczej jest na korzyść Kole­jorza, który w Poz­na­niu wygrał z byd­goską drużyną 3:2, a nad Brdą padł dwubramkowy remis. Zaw­isza jed­nak przys­tąpi do meczu z Lechem po piątkowym finale Pucharu Pol­s­ki i bez kluc­zowych zawod­ników: Herol­da Goulona, Michała Masłowskiego, Pawła Abot­ta, Pawła Strą­ka oraz Bernan­do Vas­con­celosa. W Byd­goszczy nie zagra najpraw­dopodob­niej najlep­szy strz­elec Lecha, Łukasz Teodor­czyk. Nad Brdą na pewno nie wys­tąpią Jas­min Burić, Vojo Ubi­parip, Keb­ba Ceesay, Manuel Arboleda.

W min­ionej kole­jce lechi­ci pewnie pokon­ali przy Buł­garskiej Wisłę Kraków 3:0. Podopieczni tren­era Mar­iusza Ruma­ka umoc­nili się na pozy­cji wicelid­era tabeli, lecz każdy do koń­ca sezonu zapowia­da walkę o tytuł mistrzowski.

Zaw­isza udowod­nił w tym sezonie, że potrafi grać dobrze w piłkę z najlep­szy­mi zespoła­mi. Byd­goszczanie nie wywal­czyli awan­su do grupy mis­tr­zowskiej przez przy­padek. Byd­goszczanie swo­je już w tym sezonie zro­bili, zdoby­wa­jąc pier­wszy w his­torii klubu Puchar Polski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.