07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.16godz.20min.
13.90 X3.90 21.55 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zbigniew Boniek ujawnił kwotę tranaferu Kamila Jóźwika

Zbigniew Boniek ujawnił kwotę tranaferu Kamila Jóźwika

Prezes PZNP‑u Zbig­niew Boniek był dziś goś­ciem Rober­ta Mazur­ka na ante­nie “RMF FM”. 64-latek został zapy­tany m.in. o grę reprezen­tacji czy też pol­ską piłkę klubową. Boniek pod­czas roz­mowy podał szczegóły doty­czące trans­feru Kami­la Jóźwi­ka do ang­iel­skiego Der­by County.

Tem­at zami­any otoczenia przez 22-lat­ka przewi­ja się w medi­ach już od kilku tygod­ni. Najpierw duże zain­tere­sowanie piłkarzem “Kole­jorza” miała prze­jaw­iać Galatasaray, ale ze wzglę­du na kiep­ską sytu­ację Tur­cy nie byli w stanie sprostać wyma­gan­iom finan­sowym władz Lecha.

Prze­jś­cie Jóźwi­ka do Der­by Coun­ty stało się gorą­cym tem­atem po meczu “Kole­jorza” z Wisłą Płock. Ode­jś­cie z klubu miało być kwest­ią godzin, jed­nak sprawa trochę się przeciągnęła.

Józio” został powołany do reprezen­tacji Pol­s­ki na wrześniowe mecze w Lidze Nar­o­dów z Holandią oraz z Bośnią i Herce­gow­iną. W oby­d­wu spotka­ni­ach zagrał i pokazał się z dobrej strony. Nie błyszczał, ale zagrał solid­nie, jak na fakt, że dopiero uczy się gry w seniorskiej reprezentacji.

Zbig­niew Boniek został zapy­tany na ante­nie “RMF FM” o ostanie spotka­nia naszej kadry. Odnosił się także do tem­atu ode­jś­cia z Lecha Kami­la Jóźwika.

Jutro-pojutrze Kamil Jóźwiak pójdzie praw­dopodob­nie do Der­by Coun­ty, wszys­tko jest przy­go­towane. Gdy­by jeszcze rok grał w Lechu, były­by mis­tr­zost­wa Europy, to później poszedł­by za granicę za 20–30 mil­ionów euro, a nie 4–5. Nato­mi­ast jeśli dzisi­aj klub potrze­bu­je 4–5 mil­ionów euro, to nie ma innej możli­woś­ci, musi zawod­ni­ka sprzedać.” - mówił Zbig­niew Boniek.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.