02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.26min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zieliński: Mam duży sentyment do Lecha

Zieliński: Mam duży sentyment do Lecha

Tren­er Jacek Zielińs­ki swo­je najwięk­sze sukcesy świę­cił pięć lat temu właśnie z Kole­jorzem. Jutro po raz kole­jny zagra on prze­ci­wko swo­je­mu byłe­mu klubowi. Co przed niedziel­nym meczem mówił szkole­niowiec Pasów?

W czwartek lechi­ci wal­czyli w Lidze Europy, a już jutro w Krakowie zmierzą się z tamte­jszą Cra­cov­ią – Takich zespołów, które w tygod­niu grały europe­jskie puchary, a w niedzielę ligę, w Europie są set­ki, dlat­ego nie upa­try­wałbym w tym naszej przewa­gi – mówił na przed­mec­zowej kon­fer­encji tren­er Zielińs­ki. - Moi piłkarze oglą­dali mecz z Basel. Lech poza Legią jest najbardziej twar­zową drużyną w Polsce. Każdy Lecha oglą­da i ma jakieś spo­jrze­nie na jego grę.

Wszyscy dokoła wiedzą, że Lech jest w potężnym kryzysie – Lech przeży­wa trudne chwile, ale my mamy swo­je plany i nie zro­bimy nic, by im ułatwić poprawę tej sytu­acji. Może­my mówić, że panu­je tam kryzys, ale nie zapom­i­na­jmy, że to aktu­al­ny Mis­trz Pol­s­ki. Jestem przeko­nany, że prędzej czy później się przełamią, ale niech to robią od poniedziałku.

Pięć lat temu to właśnie tren­er Zielińs­ki poprowadz­ił lechitów do mis­tr­zowskiego tytułu, a jutro po raz kole­jny stanie jako tren­er drużyny prze­ci­wnej – Na pewno mam do Lecha duży sen­ty­ment. Osiągnąłem w Poz­na­niu najwięk­szy sukces i spędz­iłem tam piękne chwile. Grałem już prze­ci­wko Lechowi, ale miło będzie spotkać zna­jomych – doda­je. – To już jest inny Lech, a ja jestem trenerem Cra­covii i w niedzielę wszys­tko pójdzie na bok.

- Zostało dwóch piłkarzy, którzy grali za moich cza­sów. To Jas­min Buric i Marcin Kamińs­ki. Jest jeszcze Krzysztof Kotorows­ki, ale on rzad­ko pojaw­ia się już w osiem­nastce mec­zowej. Łukasza Trałkę znam z Polonii Warsza­wa. Tak to jest nowy zespół. To nor­malne, że przez pięć lat zaszły duże zmi­any w klu­bie, tym bardziej w Polsce – kończy opiekun Cracovii.

źródło: cracovia.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.