02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.16godz.13min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zieliński prowadzi do przerwy

Tren­er­s­ka przy­go­da Jac­ka Zielińskiego, ale i Jose Mari Bakero to nierozłączne sko­jarzenia z Polonią Warsza­wa oraz Lechem Poz­nań. Obaj w swo­jej kari­erze prowadzili te dwie drużyny i do spotkań ze swoim piątkowym rywalem pod­chodzili już z obu per­spek­tyw. Jed­nak naprze­ci­wko siebie stanęli zaled­wie raz.

 

W tam­tym spotka­niu zde­cy­dowanie lep­szy okazał się Jacek Zielińs­ki, który prowadząc „Kole­jorza” rozbił Polonię Jose Mari Bakero 3:0. Bram­ki w tam­tym spotka­niu zdoby­wali Robert Lewandows­ki (dwie) oraz Tomasz Mikoła­jczak. Mecz odbył się… na Konwiktorskiej.

Tylko trzech piłkarzy aktu­al­nego mis­trza Pol­s­ki nie ma na Buł­garskiej. To Sła­womir Peszko, Robert Lewandows­ki oraz Jan Zapo­to­ka, który jest wypoży­c­zony do słowack­iej Dub­ni­cy. W Polonii nie ma już Pio­tra Dziewick­iego, Cesara Alex­i­sisa, Marce­lo Sar­vasa, Fil­i­pa Ivanovskiego oraz Mar­ka Sokołowskiego.

W piątku staną po kole­jny raz po drugiej stron­ie barykady. Jacek Zielińs­ki będzie miał szan­sę udowod­nić Woj­ciechowskiemu, że jego powtórne zatrud­nie­nie było dobrym posunię­ciem, a wład­zom Lecha, że zro­bili błąd rezygnu­jąc z jego usług na początku listopada.

Z kolei Jose Mari będzie mógł udowod­nić właś­ci­cielowi Polonii, że decyz­ja o jego zwol­nie­niu była nieprze­myślana, a kibi­com i zarzą­dowi Lecha, że mimo ostat­nich nieko­rzyst­nych i niezad­owala­ją­cych wyników warto na niego staw­iać dalej. Który z nich tym razem okaże się lep­szy? Do prz­er­wy prowadzi Zieliński.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.