02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.1godz.43min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zieliński: Rudnevs najlepszym napastnikiem ligi

Jacek Zielińs­ki był ekspertem “Ligi Plus Ekstra”. W pod­sumowa­niu 22. kole­j­ki piłkarskiej Ekstrak­lasy odniósł się on do sytu­acji Lecha Poz­nań. - My gral­iśmy zde­cy­dowanie bardziej ofen­sy­wnie, piłką do przo­du - ocenił styl gry “Kole­jorza” jego były trener.

 

Zdaniem szkole­niow­ca Polonii Warsza­wa od początku rundy wiosen­nej oglą­damy autors­ki zespół Bakero. - Ter­az oglą­damy Lecha Bakero. Mówiło się tak i w moim przy­pad­ku, że wios­ną zobaczymy mojego Lecha i tak też było. Jesień sezonu 2009/2010 była róż­na. Później mieliśmy fajną ser­ię meczów bez poraż­ki. Wygral­iśmy wtedy 13 meczów i 3 zremisowal­iśmy — przyz­nał Zielińs­ki. - Nie mam jed­nak zami­aru się mądrzyć. Bakero ma swo­ją wiz­ję zespołu — dodał.

W tym tygod­niu Bakero wylą­dował na “dywaniku” i preze­sa Lecha. - My w trak­cie sezonu nie spo­tykaliśmy się z preze­sem Rutkowskim. Wyni­ki zespołu oce­nial­iśmy po run­dach, choć raz doszło do roz­mowy w trak­cie rundy. To było po prze­sile­niu jesi­en­nym i meczu w Stalowej Woli. Usłysza­łem wtedy, że mam sil­ną pozy­cję w zes­pole - wspom­i­nał 50-let­ni trener.

- Pres­ja jaka towarzyszyła mi w Lechu była jak najbardziej pozy­ty­w­na. Było jed­nak tak, że puszcza­ły mi ner­wy, szczegól­nie ostat­niej jesieni, bo atmos­fera w klu­bie zro­biła się napię­ta i starłem się kil­ka razy z dzi­en­nikarza­mi. Niek­tórych z tych sytu­acji żału­ję — kon­tyn­uował Zieliński.

Tren­er Polonii zauważył także, że Artjoms Rud­nevs jest obec­nie najlep­szym napast­nikiem w Ekstrak­lasie. — Ma olbrzy­mi potenc­jał. Rzad­ko spo­ty­ka się chłopa­ka jed­nocześnie tak wydol­nego i szy­bkiego. Robil­iśmy w Lechu częs­to testy i wyglą­dał w nich naprawdę bard­zo dobrze — zaz­naczył szkole­niowiec. - Świet­nie gra głową, ma świet­ny tim­ing. Jest bard­zo moc­ny psy­chicznie, nie zała­mu­je się byle czym. Zawsze na boisku robi to, co trze­ba. Mogę jedynie żałować, że nie mogliśmy z niego sko­rzys­tać w meczach ze Spartą Pra­ga - dodał ekspert “Canal Plus”

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.