Zieliński: Stilić dziś nie istniał

- Dziś Lech jest lep­szą i bardziej dojrza­łą drużyną. My jed­nak wtedy też mieliśmy więcej atutów ofen­sy­wnych. Byli Sobiech, Smo­larek i Mierze­jew­s­ki. Dlat­ego dziś nie mogliśmy grać z Lechem tak jak w kwiet­niu – mówił po spotka­niu Jacek Zielińs­ki, tren­er Polonii Warszawa.

- Wygrana nad Lechem nie zdarza się częs­to, więc to dla nas duży sukces. Mogliśmy to osiągnąć tylko dzię­ki kon­sek­went­nej grze i unika­niu błędów. Naszym celem nie było dziś indy­wid­u­alne pil­nowanie Artioma Rud­ne­va, ale odcię­cie od podań Semi­ra Stili­cia. I to się udało, bo Stil­ić dziś nie ist­ni­ał. Efekt był taki, że wszys­tkie pił­ki, które dostawał Rud­niew były pod obrońców, na trudne pozy­c­je – kontynuował.

- Doniesienia, iż jesteśmy ligowym śred­ni­akiem okaza­ły się przed­w­czesne. Wygraną nad Lechem udało się osiągnąć dzię­ki przy­go­towa­niu mądrego planu. Nie mogliśmy popełnić samobójst­wa, trze­ba było grać z głową. Lech kon­trolował piłkę, ale na swo­jej połowie. Zatem wraże­nia artysty­czne dla Lecha, ale punk­ty dla nas – przyz­nał szkole­niowiec „Czarnych Koszul”.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress