06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.13min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Znamy kadrę Lecha na Remes Cup Ekstra

Tren­er Jose Mari Bakero podał kadrę na turniej Remes Cup Ekstra. Zgo­nie z wcześniejszy­mi zapowiedzi­a­mi jutro w Are­nie w barwach Lecha zagra­ją przede wszys­tkim piłkarze młodzi.

W drużynie “Kole­jorza” wys­tąpią Grze­gorz Kasprzik, Ger­ard Bieszczad, Sew­eryn Gan­car­czyk, Jacek Kiełb, Jan Zapo­to­ka, Tomasz Mikoła­jczak, Woj­ciech Gol­la, Marcin Kamińs­ki, Adam Gaj­da, Marcin Anku­dow­icz, Tomasz Kędzio­ra i Igor Jurga.

Zaled­wie szóst­ka z dwu­nas­tu zawod­ników to piłkarze pier­wszej drużynie, choć i tak nie są to gracze pier­wszego składu. Hisz­pańs­ki tren­er na łamach ofic­jal­nej strony inter­ne­towej klubu przyz­nał, że Remes Cup Ekstra nie jest inte­gral­ną częś­cią przy­go­towań drużyny, a jedynie miłym prz­ery­wnikiem od zajęć. — Stąd jutrze­jszy podzi­ał zawod­ników na dwie grupy. Ideą tej imprezy jest pop­u­laryza­c­ja sportu i dla piłkarzy, którzy wezmą w niej udzi­ał będzie to coś w rodza­ju odprężeni — powiedzi­ał Jose Mari Bakero.

Przy­pom­ni­jmy, że początek imprezy jutro o godzinie 18:20. Wtedy odbędzie się mecz chary­taty­wny. Turniej główny rozpocznie się jeszcze przed 19, a planowane zakończe­nie przewidziane jest mniej więcej na godz­inę 22.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.