Rutkowski: Basel to silny rywal

Rutkowski: Basel to silny rywal

Dziś w Lyonie odbyło się losowanie kole­jnej fazy elim­i­acji do Ligi Mis­trzów, w którym Lech poz­nał potenc­jal­nego rywala w 3. rundzie kwal­i­fikacji do LM.

Lech znalazł się w grupie pier­wszej wsród nierozstaw­ionych zespołów i wiadome było, że trafi na kogoś z: Trencin/Steaua Bukareszt (0–2), Celtic Glasgow/Stjarnan (2–0), Ludo­gorec Razgrad/Milsami Orhei (0–1), NK Maribor/FK Astana (1–0) oraz FC Basel.

Gio­vani Invati­no wylosował tak, że Lech Pozań zmierzy się z FC Basel. Pier­wszy mecz odbędzie się w Poz­na­niu przy Buł­garskiej 28/29. lip­ca, nato­mi­ast rewanż tydzen później w Bazylei.

Losowanie skome­tow­al również wiceprezes Kole­jorza, Piotr Rutkows­ki — Chci­ałbym pod­kreślić, że przed nami mecz z Sara­jew­em  to nie będzie łatwy mecz. W pier­wszej kole­jnosci sku­pi­amy sie na Sara­jweie, a nie na tym, co moze nas czekać.

Ryw­al ze Szwa­j­carii jest najsil­niejszym, na jakiego Lech mógł tarfić w trze­ciej rundzie — Bazylea to sil­ny ryw­al, na pewno prze­ci­wnik, który ma doświad­cze­nie, bo corocznie gra w roz­gry­wkach Pucharowych. Nie jesteśmy na pozy­cji stra­conej, liczę na duże wspar­cie ze strony kibiców, których Bazyela na pewno nie ma.

Lech od trans­feru Darko Jevti­cia utrzy­mu­je z Bazylę dobre kon­tak­ty — Kupil­iśmy od nich Darko, odwiedza­my ich, sprawdza­my jak pracu­ją. Na pewno jest to bard­zo ciekawy klub, wprowadza wychowanków, pro­duku­je gwazdy,a  to nam się podoba. 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress