Znane siedem drużyn, które zagrają w Marbella Cup

Na początku lutego piłkarze Lecha wyjadą do Hisz­panii, gdzie wezmą udzi­ał w turnieju towarzyskim Mar­bel­la Cup. Znana jest już niemal cała obsa­da turnieju, w którym Lechi­ci przed rok­iem zdobyli trze­cie miejsce.

Start w Mar­bel­la Cup 2013 potwierdz­iło już sie­dem drużyn. Poza Lechem Poz­nań w Hisz­panii zagra­ją Ludo­gorec Raż­grad (Buł­gar­sia), Dynamo Kijów (Ukraina), Tor­pe­do Kutaisi (Gruz­ja), Atleti­co Paranaense (Brazylia), Dina­mi Bukareszt i Otelul Galati (Rumu­nia). Udzi­ału nie potwierdz­ił jeszcze Rubin Kazań, jed­nak praw­dopodob­nie on również weźmie udzi­ał w turnieju.

Orga­ni­za­torzy podob­nie jak przed rok­iem zde­cy­dowali się na roz­gry­wanie turnieju sys­tem pucharowym. Każdy z zespołów wkrótce poz­na swo­jego rywala w ćwierć­fi­nale roz­gry­wek, a następ­nie ewen­tu­al­nego rywala w przy­pad­ku zwycięst­wa oraz poraż­ki. Po roze­gra­niu meczów ćwierć­fi­nałowych i pół­fi­nałowych drużyny w zależnoś­ci od osiąg­nię­tych wyników zagra­ją mecz o 7, 5,3 lub pier­wsze miejsce.

Mecze w ramach turnieju Mar­bel­la Cup zostaną roze­grane 5 lutego (wtorek), 8 lutego (piątek) oraz 11 lutego (poniedzi­ałek).

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress