Zub: To wydarzenie ważne dla Wilna, Żalgirisu, Litwy i dla mnie

konferencja konfa- Ten mecz jest najważniejszym meczem jaki doty­chczas grałem z tym klubem. Najważniejszy w mojej całej tren­er­skiej kari­erze. To wydarze­nie ważne dla Wilna, Żal­girisu, Litwy i dla mnie — mówi przed dzisiejszym spotkaniem tren­er Żal­girisu Marek Zub.

- Mój zespół jest przy­go­towany do tego, żeby wal­czyć. Jak to będzie wyglą­dało od strony przy­go­towa­nia fizy­cznego zależy od prze­biego spotka­nia — men­tal­noś­ci, tak­ty­ki. To wszys­tko zade­cy­du­je o tym czy zespoły będą wstanie bie­gać przez 90 min­ut. Trze­ba umiejęt­nie rozmieś­cić siły — przyz­nał trener.

- Oglą­dałem mecz Lecha z Zagłę­biem. Lech chci­ał ten mecz wygrać, bo Liga Europy, Ligą Europy, ale w lidze kra­jowej też trze­ba zdoby­wać punk­ty. Lech nie wys­tar­tował tak jak chci­ał­by tego każdy kibic tego klubu. W Lubiniu tren­er Rumak szukał nowych kon­cepcji tak­ty­cznych, wyko­rzys­tał nowych zawod­ników. Trud­no powiedzieć na ile ten mecz był sprawdzianem przed meczem z Żal­girisem. Pewne jest to, że na pewno ma kil­ka pytań przed meczem z nami — powiedzi­ał Zub.

- 1:0 to dobry wynik, ale wolałbym wygrać 2:0 albo 3:0. Mamy małą przewagę, mamy szanse na awans. Po pier­wszym meczu jest szansa na to, żeby zmienić zawod­ników przy­go­tować nową tak­tykę. To ciekawy moment w tej rywal­iza­cji — zaz­naczył trener.

- Zwycięst­wo w pier­wszym meczu to nasz drob­ny sukces. Wygral­iśmy z Lechem, min­i­mal­nie, cho­ci­aż w pier­wszym meczu mieliśmy wiele atutów. Na pewno była nim naw­ierzch­nia. Być może ten dwumecz prze­rodzi się w więk­szy sukces, może nie fenomen, ale jeśli wye­lim­i­nowal­ibyśmy Lecha, to osiągnęlibyśmy sukces - pod­kreślił szkole­niowiec Żalgirisu.

- Uważam, że Lech jest bard­zo groźnym zespołem. Patrząc nie tylko na per­son­a­lia, ale też potenc­ja jaki prezen­tu­je na boisku. Uważam, że w jutrze­jszym meczu pod­sta­wową sprawą, jeśli chodzi o trud­ność będzie zmierze­nie się z dodatkową motywacją. Na pewno ona się pojawi u zawod­ników Lecha. Pojaw­ia­ją się infor­ma­c­je, że dla Lecha to mecz o wszys­tko. To mecz, który może sze­roko otworzyć tej drużynie drzwi w tym sezonie, ale może też je zamknąć — zakończył Zub.

  BONUS 1259 PLN W STS  Odbierz Freebet 20 zł, 30 zł bez ryzyka i bonus 1200 zł. Typuj mecze Lecha na stronie www.STS.pl

Sponsor serwisu

  BONUS 1259 PLN W STS  

Odbierz 1259 zł i typuj mecze Lecha na www.STS.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress