06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.11godz.10min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zuffi: Chcemy wygrać

Zuffi: Chcemy wygrać

Piłkarze FC Basel maja zapewniony awans do kole­jny rundy Ligi Europy, jed­nak nie zamierza­ją odpuś­cić i chcą się pokazać z jak najlep­szej strony – Nie sądzę, aby to wpłynęło na nasze pode­jś­cie do tego meczu. Chce­my udowod­nić, że słusznie dostal­iśmy się do kole­jnej fazy Ligi Europy. Wiemy, ze to będzie dla nas ciężkie spotkanie, ale chce­my je wygrać  - mówi defen­sy­wny pomoc­nik, Luca Zuffi.

Jeżeli  Kole­jorz wygra, a Fiorenti­na prze­gra, to razem z zespołem z Bazylei do drugiej rundy prze­jdzie mis­trz Pol­s­ki – Lech ma min­i­mal­ną szan­sę na awans i na pewno zro­bią wszys­tko, będą wal­czyć o awans i pokażą dobrą grę. Wygral­iśmy z nimi trzy poprzed­nie mecze, ale to były trudne spotka­nia. Ter­az zro­bimy wszys­tko, by nie poz­wolić im wygrać.

W tym sezonie obie drużyny spotkały się już trzykrot­nie i za każdym razem tri­um­fowali Szwa­j­carzy – Każdy mecz to nowa odsłona, nowa poty­cz­ka. Od dwóch meczów let­nich minęło trochę cza­su, wiemy o dobrych i złych stronach Lecha i będziemy starali się ich czymś zaskoczyć – twierdzi Zuffi.

Za kadencji Jana Urbana poz­na­ni­a­cy lechi­ci osią­ga­ją dobre wyni­ki, ale to nie zniechę­ca  ich jutrze­jszych rywali – Dotarło do nas to, że ostat­ni­mi cza­sy dobrze gra­ją i praw­ie wszys­tko wygry­wa­ją. Ich gra pole­ga na kon­troli pił­ki i będziemy się starali im przeszkadzać w prowadze­niu dobrej gry.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.