01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.7godz.14min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zulciak: Staram się jak najlepiej zaprezentować

Zulciak: Staram się jak najlepiej zaprezentować

Spar­ing z Jarotą był doskon­ałym testem dla zawod­ników, którzy doty­chczas nie mieli tylu szans na pokazanie się sztabowi szkoleniowemu.

Jed­nym z zawod­ników, który dostał szan­sę od tren­era Sko­rży był Niklas Zul­ci­ak. Dla 20-lat­ka może to być ostat­ni dzwonek, by wejść do dorosłego Lecha – Cieszę się, że mogłem się pokazać tren­erowi. Myślę, że dziś miałem udany wys­tęp. Miałem swo­je sytu­acje do zdoby­cia bram­ki. Jed­ną zdobyłem, ale byłem na pozy­cji spalonej — powiedzi­ał po meczu zawodnik.

Wcześniej Niklas Zul­ci­ak cier­pi­ał na dolegli­woś­ci zdrowotne. Piłkarz jed­nak puka do drzwi pier­wszej drużyny — To zależy tylko ode mnie. Od tego jak się pokazu­je. Staram się jak najlepiej zaprezen­tować, gdy tylko mam taką okazję — ocenił.

Lech wygrał w czwartkowe popołud­nie 3:0 z Jarotą Jarocin. Goś­cie nie postaw­ili trud­nych warunk­ów piłkar­zom tren­era Macie­ja Sko­rży – Ten mecz trak­towal­iśmy jako jed­nos­tkę treningową. To była szansa dla tych piłkarzy, którzy w ostat­nim cza­sie mniej grali lub dla młodych zawod­ników z rez­erw — zakończył Zulciak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.