Żuraw: Naszą siłą będzie kolektyw

Żuraw: Naszą siłą będzie kolektyw

Już w sobotę lechi­ci po raz czwarty w tym sezonie zmierzą się z Legią Warsza­wa. Lechi­ci chcą zamazać plamę z finału Pucharu Pol­s­ki i wszyscy zapowiada­ją zwycięstwo.

Nie da się nie wspom­nieć finałowego meczu z zeszłego tygod­nia, ale jak zapowia­da dru­gi tren­er Kole­jorza, pucharowe roz­gry­w­ki są już za nami – To jest his­to­ria, na którą nie mamy już wpły­wu. Przy­go­towu­je­my się do następ­nego meczu, otwier­amy nowy rozdzi­ał i mamy nadzieję, że się uda – mówił w tygodniu.

Kole­jorz cały czas ma prob­lem, by zagrać w meczu dwie równe połowy. Od czego to zależy? — Takie tem­po jest nie do wytrzy­ma­nia przez cały mecz. Miejmy nadzieję, że w tych meczach decy­du­ją­cych będziemy umieli rozłożyć tę dobrą grę na jed­ną i drugą połowę – tłu­maczy asys­tent tren­era Sko­rży. A może Lechowi w min­iony week­end zabrakło po pros­tu boiskowego doświad­cza­nia i cwa­ni­act­wa? – Legia grała z takim zespołem jak np. Ajax Ams­ter­dam i to na pewno pro­cen­tu­je. Na to nie mamy wpły­wu. Z każdym meczem i treningiem będziemy robić wszys­tko, by nabrać pewnoś­ci siebie. Zro­bimy wszys­tko, byśmy też do tych pucharów trafili i kiedyś powiedzieli ‚że mamy to samo doświad­cze­nie, co Legia.

W Warsza­w­ie nie najlepiej spisał się Maciej Gos­tom­s­ki, który dwukrot­nie musi­ał wyj­mować piłkę z siat­ki. Czy przed sobot­nim meczem sztab decy­du­ję się na zmi­anę w bram­ce? – Nie bard­zo rozu­miem tę całą nagonkę na Macie­ja. Jest to bramkarz, na którego bard­zo liczymy, tak jak na pozostałych. Jed­na inter­wenc­ja czy zagranie nie może powodować zmi­any. Musimy się sku­pi­ać na tym, aby atmos­fera w zes­pole była jak najlep­sza, żeby po jed­nym błędzie kole­gi, dru­gi pomógł, a nie skakał sobie do gardła – przyz­na­je tren­er Żuraw.

Co zatem będzie siłą Lecha na ostat­nie sie­dem meczów tego sezonu? –  Kolek­tyw. Ci zawod­ni­cy na których bard­zo liczymy, wraca­ją do formy po kon­tuzji. Liczymy, że jak wszys­tko się zazębi to ten zespół będzie jeszcze silniejszy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress