31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.6godz.20min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Arajuuri: Czułem się świetnie

Arajuuri: Czułem się świetnie

Paulus Ara­ju­uri roze­grał wczo­raj całe spotkanie, zastępu­jąc kon­tuzjowanego Marci­na Kamińskiego. Finowi na kon­to trze­ba zal­iczyć gola samobójczego, ale nie moż­na go za to winić. Pił­ka się od niego odbiła i wpadła do siat­ki. Oprócz tej pechowej sytu­acji, Fin zal­iczył całkiem dobry występ.

- Zabrakło po pros­tu szczęś­cia. To miało miejsce w polu karnym i sam naprawdę nie wiedzi­ałem co się dzieje. Pił­ka się ode mnie odbiła i wpadła do bram­ki – przyz­nał Arajuuri.

Fin do składu wskoczył kosztem kon­tuzjowanego Kamińskiego, ale trze­ba przyz­nać, że zagrał dobre spotkanie – Czułem się świet­nie. Grałem ostat­nio niewiele, a dziś od razu trafiło mi się 120 min­ut. Ciężko pracu­ję i daję z siebie wszys­tko na treningach.

Nie wiado­mo kiedy do pełni zdrowia powró­ci Kamińs­ki, na dodatek kon­tuzjowany jest Kędzio­ra, więc przed Paulusem ogrom­na szansa, by na dłużej wskoczyć do składu – Czy zagram,to już pytanie do tren­era. Ter­az najważniejsze jest to, że wygral­iśmy i sku­pi­amy się już na niedziel­nym meczu ze Śląskiem.

W dogry­w­ce stoper­owi dokuczał ból stopy, ale na szczęś­cie był zdol­ny do dal­sze gry – Miałem prob­le­my z kostką, ale czułem też zmęcze­nie w mięśniach.

Piłkarze Jagiel­loni prze­gry­wa­jąc 0:2 szy­bko doprowadzili do wyrów­na­nia i wal­czyli jak równy z równym – To był trud­ny mecz. Jagiel­lonia jest dobrą drużyną, gra­jącą dobrą piłkę. My jesteśmy szczęśli­wi, że udało się awan­sować do kole­jnej rundy – dodaje.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.