02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
13dn.2godz.10min.
12.11 X3.4 23.3 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Arkowcy przed finałem Pucharu Polski

Arkowcy przed finałem Pucharu Polski

Dzi­siaj na Sta­dio­nie Naro­do­wym odbyła się kon­fe­ren­cja pra­sowa przed jutrzej­szym fina­łem Pucharu Pol­ski. Na pyta­nia dzien­ni­ka­rzy odpo­wia­dali Krzysztof Sobier­aj, Miroslav Bożok i Rafał Siemaszko.

Arkow­cy zda­ją sobie sprawę, że to Lech jest fawory­tem w jutrze­jszym meczu, jed­nak zgod­nie zapew­ni­a­ją, że nie mają nic do strace­nia i będą real­i­zować swój plan.

Krzysztof Sobier­aj: Przes­zliśmy krętą drogę do finału. Nie było łat­wo, mamy przykłady co roku, gdzie klu­by z ekstrak­lasy odpada­ją z druży­na­mi z niższych lig. Puchar rządzi się swoi­mi prawa­mi. Tak jak powiedzi­ał tren­er nie mamy nic do strace­nia. Mamy swo­je marzenia. Lech ma znakomitą defen­sy­wę, lep­szych zawod­ników niż Arka, ale w piłce nie zawsze wygry­wa lep­szy. Pił­ka rządzi się swoi­mi prawa­mi. Mamy plan na to spotkanie i wierzę, że będziemy go realizować.

Miroslav Bożok: Dopiero ter­az, kiedy jesteśmy na Nar­o­dowym dochodzi do nas o co gramy i jak wyjątkowy będzie jutrze­jszy mecz. Do tej pory nie czuliśmy presji. 

Rafał Siemaszko: Wiemy, że Lech dłu­go grał na zero z tyłu. Dopiero w meczu w Gdyni stra­cili pier­wszą bramkę. Siedzi nam w głowie, że udało się ich ukłuć. Myślę, że zna­jdziemy sposób na to, by strzelić cho­ci­aż jed­nego gola Kolejorzowi.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.