02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.4godz.9min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Arkowcy przed finałem Pucharu Polski

Arkowcy przed finałem Pucharu Polski

Dzi­siaj na Sta­dio­nie Naro­do­wym odbyła się kon­fe­ren­cja pra­sowa przed jutrzej­szym fina­łem Pucharu Pol­ski. Na pyta­nia dzien­ni­ka­rzy odpo­wia­dali Krzysztof Sobier­aj, Miroslav Bożok i Rafał Siemaszko.

Arkow­cy zda­ją sobie sprawę, że to Lech jest fawory­tem w jutrze­jszym meczu, jed­nak zgod­nie zapew­ni­a­ją, że nie mają nic do strace­nia i będą real­i­zować swój plan.

Krzysztof Sobier­aj: Przes­zliśmy krętą drogę do finału. Nie było łat­wo, mamy przykłady co roku, gdzie klu­by z ekstrak­lasy odpada­ją z druży­na­mi z niższych lig. Puchar rządzi się swoi­mi prawa­mi. Tak jak powiedzi­ał tren­er nie mamy nic do strace­nia. Mamy swo­je marzenia. Lech ma znakomitą defen­sy­wę, lep­szych zawod­ników niż Arka, ale w piłce nie zawsze wygry­wa lep­szy. Pił­ka rządzi się swoi­mi prawa­mi. Mamy plan na to spotkanie i wierzę, że będziemy go realizować.

Miroslav Bożok: Dopiero ter­az, kiedy jesteśmy na Nar­o­dowym dochodzi do nas o co gramy i jak wyjątkowy będzie jutrze­jszy mecz. Do tej pory nie czuliśmy presji. 

Rafał Siemaszko: Wiemy, że Lech dłu­go grał na zero z tyłu. Dopiero w meczu w Gdyni stra­cili pier­wszą bramkę. Siedzi nam w głowie, że udało się ich ukłuć. Myślę, że zna­jdziemy sposób na to, by strzelić cho­ci­aż jed­nego gola Kolejorzowi.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.