01.10.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Pogoń Szczecin vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.13godz.31min.
12.80 X3.60 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Aron Johannsson z golem w debiucie. Dołączył tym samym do Mikaela Ishaka

Aron Johannsson z golem w debiucie. Dołączył tym samym do Mikaela Ishaka

Wobec kon­tuzji Mikaela Isha­ka to Aron Johanns­son ma być lid­erem linii ofen­sy­wnej Lecha Poz­nań. Amerykanin szy­bko naw­iązał do szwedzkiego kole­gi z zespołu, ponieważ podob­nie jak on, trafił do siat­ki w debi­u­cie w niebiesko-białej koszulce.

Dwójka napastników od pierwszej minuty?

Patrząc na to, jak Aron Johanns­son zaprezen­tował się bez inten­sy­wniejszego tren­ing, moż­na żywić nadzieję, że absenc­je Mikaela Isha­ka nie będą tak bolesne dla całej drużyny. 30-let­ni napast­nik tak jak Szwed strzelił bramkę w debi­u­cie, choć trze­ba przyz­nać, że prze­ci­wni­ka mógł mieć nawet trudniejszego.

Zobacz także: Jubileusz Alana Czerwińskiego

Były ataku­ją­cy Werderu Bre­ma wyko­rzys­tał dobre dośrod­kowanie Jana Syko­ry w star­ciu ze Śląskiem Wrocław, co poz­woliło Lechowi Poz­nań prz­er­wać długą ser­ię bez zwycięst­wa w lidze. Z kolei nieco młod­szy Ishak swój debi­ut zal­iczył 21 sierp­nia, kiedy to “Kole­jorz” mierzył się w Zagłę­biem Lubin. Ishak trafił do siat­ki, ale nie dało to nawet punk­tu zespołowi Dar­iusza Żurawia.

Aron Johanns­son chcąc jeszcze bardziej naw­iązać do swo­jego rywala z linii ataku będzie musi­ał się jed­nak moc­niej postarać. Od momen­tu bram­ki w Lubinie, Ishak zdobył dla Lecha sie­dem goli ligowych. Na wyobraźnie dzi­ała jed­nak statysty­ka 27-lat­ka w roz­gry­wkach Ligi Europy. Ishak najpierw zdobył kil­ka goli w elim­i­nac­jach, a w turnieju głównym aż pię­ciokrot­nie pokony­wał bramkarzy rywali.

 

fot.gettyimages.com

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.