02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
13dn.14godz.14min.
12.11 X3.4 23.3 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Aron Johannsson z golem w debiucie. Dołączył tym samym do Mikaela Ishaka

Aron Johannsson z golem w debiucie. Dołączył tym samym do Mikaela Ishaka

Wobec kon­tuzji Mikaela Isha­ka to Aron Johanns­son ma być lid­erem linii ofen­sy­wnej Lecha Poz­nań. Amerykanin szy­bko naw­iązał do szwedzkiego kole­gi z zespołu, ponieważ podob­nie jak on, trafił do siat­ki w debi­u­cie w niebiesko-białej koszulce.

Dwójka napastników od pierwszej minuty?

Patrząc na to, jak Aron Johanns­son zaprezen­tował się bez inten­sy­wniejszego tren­ing, moż­na żywić nadzieję, że absenc­je Mikaela Isha­ka nie będą tak bolesne dla całej drużyny. 30-let­ni napast­nik tak jak Szwed strzelił bramkę w debi­u­cie, choć trze­ba przyz­nać, że prze­ci­wni­ka mógł mieć nawet trudniejszego.

Zobacz także: Jubileusz Alana Czerwińskiego

Były ataku­ją­cy Werderu Bre­ma wyko­rzys­tał dobre dośrod­kowanie Jana Syko­ry w star­ciu ze Śląskiem Wrocław, co poz­woliło Lechowi Poz­nań prz­er­wać długą ser­ię bez zwycięst­wa w lidze. Z kolei nieco młod­szy Ishak swój debi­ut zal­iczył 21 sierp­nia, kiedy to “Kole­jorz” mierzył się w Zagłę­biem Lubin. Ishak trafił do siat­ki, ale nie dało to nawet punk­tu zespołowi Dar­iusza Żurawia.

Aron Johanns­son chcąc jeszcze bardziej naw­iązać do swo­jego rywala z linii ataku będzie musi­ał się jed­nak moc­niej postarać. Od momen­tu bram­ki w Lubinie, Ishak zdobył dla Lecha sie­dem goli ligowych. Na wyobraźnie dzi­ała jed­nak statysty­ka 27-lat­ka w roz­gry­wkach Ligi Europy. Ishak najpierw zdobył kil­ka goli w elim­i­nac­jach, a w turnieju głównym aż pię­ciokrot­nie pokony­wał bramkarzy rywali.

 

fot.gettyimages.com

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.