Bandrowski nie zagra w Lechu

Choć, zgod­nie ze słowną umową na linii Bandrows­ki-Daw­idz­iuk, były pomoc­nik Lecha został wylec­zony na koszt Lecha Poz­nań, to nie zagra on już w drużynie prowad­zonej przez Jose Mari Bakero.

- Efekt rozmów jest taki, że nie będę grał w Lechu. Czekałem na rozstrzyg­nię­cie bard­zo dłu­go. Mój menedżer spotkał się wresz­cie z synem właś­ci­ciela klubu, panem Piotrem Rutkowskim i to on przekazał decyzję, że Lech nie planu­je trans­fer­ów tej zimy. Powiedziano nam, że byłbym osobą, która w kadrze zaj­mowała­by miejsce młodym piłkar­zom, więc klub postanow­ił nie pod­pisy­wać ze mną kon­trak­tu – mówi Tomasz Bandrowski.

Były pomoc­nik „Kole­jorza” doda­je: — Zależało mi na tym, by zostać w Poz­na­niu, bo bard­zo dobrze się tu czułem. Z Lechem rozs­tałem się w dobrej atmos­ferze, podz­iękowal­iśmy sobie za współpracę i ter­az muszę sobie jakoś poradzić.

Praw­dopodob­nie Bandrows­ki w nowej rundzie zagra w barwach Jagiel­lonii Białys­tok, z którą jest na zaawan­sowanym etapie rozmów o kon­trak­cie indy­wid­u­al­nym. W drużynie Lecha Poz­nań pop­u­larny „Ban­der” zagrał 70 razy w meczach ligowych, w których strzelił dwa gole. W tym cza­sie pomoc­nik zade­bi­u­tował w reprezen­tacji Pol­s­ki oraz grał w europe­js­kich pucharach. Z „Kole­jorzem” Bandrows­ki wywal­czył Puchar i mis­tr­zost­wo Polski.

 

Źródło: sport.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress