01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-1godz.-29min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bartosz Salamon: To poważny cios

Bartosz Salamon: To poważny cios

Lech Poz­nań w kom­pro­mi­tu­ją­cym sty­lu prze­grał z Jagiel­lonią Białys­tok 2:3. “Kole­jorz” przez więk­szość cza­su w drugiej częś­ci gry grał w prze­wadze jed­nego zawod­ni­ka, ale mimo to stracił dwie bram­ki. Wyczyny swo­je i kolegów w roz­mowie z ofic­jal­ną stroną Lecha w ostrych słowach pod­sumował Bar­tosz Salamon.

Powinniśmy się teraz schować”

Obroń­ca Lecha Poz­nań zagrał w tym meczu pełne 90 min­ut. Z bliska mógł zatem zobaczyć słabą postawę całej drużyny, która nie miała prawa prze­grać spotka­nia, gra­jąc przez kilka­dziesiąt min­ut w prze­wadze, po czer­wonej kartce dla Błaże­ja Augusty­na. Bar­tosz Sala­m­on tak naprawdę nie mógł znaleźć odpowied­nich słów opisu­ją­cych prze­bieg tego meczu. Polak zaz­naczył jed­nak, że kluczem jest pra­ca przez prz­er­wę reprezentacyjną.

Powin­niśmy ter­az się schować, ciężko pra­cow­ać, a później wygrać kole­jne spotka­nia i lep­iej grać. Nie miało prawa się stać dzisi­aj to, co się stało — powiedzi­ał Salamon.

Zobacz także: Mikael Ishak o swoim powrocie

Bar­tosz Sala­m­on w dal­szych frag­men­tach swo­jej wypowiedzi był jeszcze bardziej otwarty. Defen­sor stwierdz­ił, że taka poraż­ka to poważny cios, z którego pod­nieść się jest niezwyk­le trud­no. Sala­m­on zapewnił jed­nak kibiców, że dwa tygod­nie prz­er­wy od meczów ligowych spowodu­ją, że Lech zacznie grać lep­iej i już po star­ciu z Cra­cov­ią przy­wiezie do Poz­na­nia trzy punkty.

Jesteśmy bard­zo, bard­zo źli i musimy się z tego pod­nieść, bo to jest poważny cios. Mamy ter­az dwa tygod­nie, pod­czas których musimy to wszys­tko poukładać i od meczu z Cra­cov­ią zacząć punk­tować — dodał Salamon.

Lech Poz­nań po porażce z Jagiel­lonią Białys­tok zaj­mu­je ósme miejsce w pol­skiej Ekstrak­lasie. Do trze­ciego Rakowa Częs­to­chowa stra­ta wzrosła już do ośmiu punk­tów, a więc per­spek­ty­wa wyprzedzenia tej ekipy jest coraz bardziej odległa.

 

fot.lechpoznan.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.