06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.17godz.20min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bartosz Salamon: To poważny cios

Bartosz Salamon: To poważny cios

Lech Poz­nań w kom­pro­mi­tu­ją­cym sty­lu prze­grał z Jagiel­lonią Białys­tok 2:3. “Kole­jorz” przez więk­szość cza­su w drugiej częś­ci gry grał w prze­wadze jed­nego zawod­ni­ka, ale mimo to stracił dwie bram­ki. Wyczyny swo­je i kolegów w roz­mowie z ofic­jal­ną stroną Lecha w ostrych słowach pod­sumował Bar­tosz Salamon.

Powinniśmy się teraz schować”

Obroń­ca Lecha Poz­nań zagrał w tym meczu pełne 90 min­ut. Z bliska mógł zatem zobaczyć słabą postawę całej drużyny, która nie miała prawa prze­grać spotka­nia, gra­jąc przez kilka­dziesiąt min­ut w prze­wadze, po czer­wonej kartce dla Błaże­ja Augusty­na. Bar­tosz Sala­m­on tak naprawdę nie mógł znaleźć odpowied­nich słów opisu­ją­cych prze­bieg tego meczu. Polak zaz­naczył jed­nak, że kluczem jest pra­ca przez prz­er­wę reprezentacyjną.

Powin­niśmy ter­az się schować, ciężko pra­cow­ać, a później wygrać kole­jne spotka­nia i lep­iej grać. Nie miało prawa się stać dzisi­aj to, co się stało — powiedzi­ał Salamon.

Zobacz także: Mikael Ishak o swoim powrocie

Bar­tosz Sala­m­on w dal­szych frag­men­tach swo­jej wypowiedzi był jeszcze bardziej otwarty. Defen­sor stwierdz­ił, że taka poraż­ka to poważny cios, z którego pod­nieść się jest niezwyk­le trud­no. Sala­m­on zapewnił jed­nak kibiców, że dwa tygod­nie prz­er­wy od meczów ligowych spowodu­ją, że Lech zacznie grać lep­iej i już po star­ciu z Cra­cov­ią przy­wiezie do Poz­na­nia trzy punkty.

Jesteśmy bard­zo, bard­zo źli i musimy się z tego pod­nieść, bo to jest poważny cios. Mamy ter­az dwa tygod­nie, pod­czas których musimy to wszys­tko poukładać i od meczu z Cra­cov­ią zacząć punk­tować — dodał Salamon.

Lech Poz­nań po porażce z Jagiel­lonią Białys­tok zaj­mu­je ósme miejsce w pol­skiej Ekstrak­lasie. Do trze­ciego Rakowa Częs­to­chowa stra­ta wzrosła już do ośmiu punk­tów, a więc per­spek­ty­wa wyprzedzenia tej ekipy jest coraz bardziej odległa.

 

fot.lechpoznan.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.