02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.3godz.46min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bednarek: Lech Poznań w niczym nie odpuszcza

Bednarek: Lech Poznań w niczym nie odpuszcza

Wynik wtorkowego spotka­nia pomiędzy Lechem, a Wisłą rozczarował sym­pa­tyków Kole­jorza, którzy to spodziewali się pewnej wygranej swoich ulu­bieńców. — Nieste­ty znów zremisowal­iśmy z Wisłą. Z drugiej strony to spraw­ia, że rewanż będzie ciekawy dla kibiców. Będziemy czuć presję i mam nadzieję, że ją wytrzy­mamy i awan­su­je­my dalej - komen­tu­je młody stop­er Kole­jorza, Jan Bednarek. — Wisła grała w tym spotka­niu bard­zo kon­sek­went­nie. Staral­iśmy się grać swo­je i dążyć do strze­le­nia bram­ki i to przyniosło efek­ty. Fajnie, że Daw­id się przeła­mał, bo po jego wejś­ciu pojaw­iło się w ofen­sy­wie sporo jakoś­ci. Liczę, że to dopiero początek jego strz­elec­kich popisów — doce­nia dobry wys­tęp kole­gi z zespołu.

Po wypowiedzi­ach zawod­ników oraz piłkarzy obu ekip moż­na stwierdz­ić, że brakowało im w tym meczu udzi­ału pub­licznoś­ci. — Bard­zo ciężko gra się na włas­nym sta­dion­ie bez kibiców. Nasi fani przy Buł­garskiej przyzwycza­ili nas do tego, że jest ich bard­zo dużo i zawsze nas wspier­a­ją. Mam nadzieję, że więcej taka sytu­ac­ja się nie powtórzy - mówi z nadzieją Bednarek.

W tym meczu było coś jeszcze co utrud­ni­ało piłkar­zom ład­ną dla oka grę — murawa. — Nie jest ona w najlep­szym stanie, ale nie mamy na to wpły­wu. Musimy na niej grać i się do niej przyzwycza­ić. Zmusza nas ona do gra­nia bardziej fizy­cznie, walecznie, bo nie da się roz­gry­wać pił­ki tak jak byśmy chceli. Trze­ba się z tym upo­rać i robić to co do nas należy - doda­je.

W chwili obec­nej Kole­jorz, który ma aspirację do gry w europe­js­kich pucharach zna­j­du­je się w ciężkiej sytu­acji. W tabeli lechi­ci tracą dość sporo punk­tów do lid­eru­jącej Lechii. Wielu zada­je sobie pytanie, czy nie lep­iej postaw­ić wszys­tkie siły na Puchar Pol­s­ki, który również zapew­nia grę na europe­js­kich boiskach. — Lech Poz­nań w niczym nie odpuszcza. Chce­my na wszys­t­kich frontach grać o tro­fea i daje­my z siebie 100% w każdym meczu. Nie zawsze wygry­wamy, ale zaan­gażowanie i chęć zwycięst­wa są w nas zawsze. Mam nadzieję, że będziemy dalej wal­czyć o swo­je i pokaże­my dużo charak­teru w najbliższych spotka­ni­ach. Musimy grać swo­je i nie może­my zapom­i­nać o kon­cen­tracji nad tym co robimy. Myślę, że skupi­e­nie i jakość z przo­du dadzą nam dużo radoś­ci - zapew­nia Bednarek.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.