28.09.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Raków Częstochowa
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.31min.
12.25 X3.30 23.20 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Burić: Nie pomogłem drużynie

Burić: Nie pomogłem drużynie

Lech Poz­nań prze­grał z Arką Gdy­nia w finale Pucharu Pol­s­ki 1:2. Za porażkę na Nar­o­dowym obwinia się bramkarz Kole­jorza, Jas­min Burić. —  Jestem win­ny tej poraż­ki. Nie pomogłem drużynie. Arka miała dwa strza­ły i oba zamieniła na bramkę. Myślę, że przy pier­wszym golu mogłem się lep­iej zachować.

Lechi­ci domi­nowali na boisku przez więk­szość spotka­nia, jed­nak sprawa rozstrzygnęła się w drugiej częś­ci dogry­w­ki. — Byliśmy lep­szym zespołem, ale taka jest pił­ka, że nie zawsze wygry­wa lepszy.

Kluc­zowa będzie ter­az reakc­ja lechitów na to, co wydarzyło się we wtorek. Mogą się oni albo zała­mać, albo będą chcieli pokazać, że poraż­ka z Arką, to wypadek przy pra­cy. — Myślę, że się nie pod­damy. Przed nami jeszcze sporo meczów i wszys­tko jest możli­we. Tak było i dwa lata temu, kiedy prze­gral­iśmy w finale Pucharu Pol­s­ki, a później zdobyliśmy mis­tr­zost­wo. Musimy się ter­az skupić na ekstrak­lasie i wal­czyć o mis­trza. Mam nadzieję, że wszys­tko pójdzie po naszej myśli. - zakończył Burić.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.