27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.44min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Burić: To kompromitacja

Burić: To kompromitacja

Jas­min Burić stał między słup­ka­mi w meczu z Błęk­it­ny­mi Star­gard. Boś­ni­ak nie będzie dobrze wspom­i­nał tego spotka­nia, bowiem trzykrot­nie musi­ał wycią­gać piłkę z włas­nej siatki.

Na prz­er­wę lechi­ci schodzili z jed­no­bramkowym prowadze­niem. Po powro­cie na boisko obraz gry diame­tral­nie uległ zmi­an­ie i to gospo­darze dyk­towali warun­ki na muraw­ie – Zagral­iśmy źle, bo dostal­iśmy prze­cież trzy bram­ki, a po 1:1 powin­niśmy grać spoko­jne, bo to jest dwumecz i się nic nie kończy. Mamy rewanż za sie­dem dni i musimy odro­bić dwie bram­ki i skupić się na tym, by awan­sować. Jak się nie uda, to będzie wiel­ka szko­da, bo dłu­go czekamy już na ten finał – mówił po meczu roz­go­ryc­zony golkiper. – To jest kom­pro­mi­tac­ja, bo to my gramy w Ekstrak­lasie i wal­czymy o mis­tr­zost­wo i Puchar.

Lechi­ci bram­ki tra­cili głównie po starych frag­men­tach gry. To właśnie w tym ele­men­cie poz­na­ni­a­cy sobie nie radzą – Mieliśmy dużo prob­lemów przy stałych frag­men­tach gry. Mieliśmy też prob­le­my z wia­trem i ciężko było grać. Musimy to obe­jrzeć, przeanal­i­zować i zobaczyć dokład­nie co się stało.

Za tydzień w czwartek odbędzie się mecz rewanżowy, w którym podopieczni Macie­ja Skroży będą musieli zro­bić by wszys­tko, by odro­bić straty – To będzie cięż­ki mecz, bo będziemy pod presją, a oni na pewno się cofną. Ja mam nadzieję, że wygramy na naszym sta­dion­ie, bo i murawa jest u nas dużo lep­sza niż tutaj. Nam dziś się ciężko grało ale im też, jed­nak lep­iej się tu czuli i wygrali – doda­je Bośniak.

Wielu ekspertów twierdz­iło, że lechi­ci mają tak łatwą drogę do majowego finału, że nie może ich tam zabraknąć. Na chwilę obec­ną jest jed­nak inaczej – My się bard­zo skupil­iśmy na tym meczu i wiedzieliśmy, że będzie tu trud­no. Oni pokon­ali już dwie drużyny z I ligi, w poprzed­niej rundzie wygrali z Cra­cov­ią. Naprawdę robil­iśmy wszys­tko tak, jak w każdym innym meczu, ale prze­gral­iśmy 1:3. Ter­az musimy się skupić na meczu w Bełcha­towie, a potem będziemy myśleć o rewanżu z Błękitnymi.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.