02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.3godz.4min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Burić: To kompromitacja

Burić: To kompromitacja

Jas­min Burić stał między słup­ka­mi w meczu z Błęk­it­ny­mi Star­gard. Boś­ni­ak nie będzie dobrze wspom­i­nał tego spotka­nia, bowiem trzykrot­nie musi­ał wycią­gać piłkę z włas­nej siatki.

Na prz­er­wę lechi­ci schodzili z jed­no­bramkowym prowadze­niem. Po powro­cie na boisko obraz gry diame­tral­nie uległ zmi­an­ie i to gospo­darze dyk­towali warun­ki na muraw­ie – Zagral­iśmy źle, bo dostal­iśmy prze­cież trzy bram­ki, a po 1:1 powin­niśmy grać spoko­jne, bo to jest dwumecz i się nic nie kończy. Mamy rewanż za sie­dem dni i musimy odro­bić dwie bram­ki i skupić się na tym, by awan­sować. Jak się nie uda, to będzie wiel­ka szko­da, bo dłu­go czekamy już na ten finał – mówił po meczu roz­go­ryc­zony golkiper. – To jest kom­pro­mi­tac­ja, bo to my gramy w Ekstrak­lasie i wal­czymy o mis­tr­zost­wo i Puchar.

Lechi­ci bram­ki tra­cili głównie po starych frag­men­tach gry. To właśnie w tym ele­men­cie poz­na­ni­a­cy sobie nie radzą – Mieliśmy dużo prob­lemów przy stałych frag­men­tach gry. Mieliśmy też prob­le­my z wia­trem i ciężko było grać. Musimy to obe­jrzeć, przeanal­i­zować i zobaczyć dokład­nie co się stało.

Za tydzień w czwartek odbędzie się mecz rewanżowy, w którym podopieczni Macie­ja Skroży będą musieli zro­bić by wszys­tko, by odro­bić straty – To będzie cięż­ki mecz, bo będziemy pod presją, a oni na pewno się cofną. Ja mam nadzieję, że wygramy na naszym sta­dion­ie, bo i murawa jest u nas dużo lep­sza niż tutaj. Nam dziś się ciężko grało ale im też, jed­nak lep­iej się tu czuli i wygrali – doda­je Bośniak.

Wielu ekspertów twierdz­iło, że lechi­ci mają tak łatwą drogę do majowego finału, że nie może ich tam zabraknąć. Na chwilę obec­ną jest jed­nak inaczej – My się bard­zo skupil­iśmy na tym meczu i wiedzieliśmy, że będzie tu trud­no. Oni pokon­ali już dwie drużyny z I ligi, w poprzed­niej rundzie wygrali z Cra­cov­ią. Naprawdę robil­iśmy wszys­tko tak, jak w każdym innym meczu, ale prze­gral­iśmy 1:3. Ter­az musimy się skupić na meczu w Bełcha­towie, a potem będziemy myśleć o rewanżu z Błękitnymi.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.