01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.3godz.44min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ceesay: Jestem gotowy do gry!

Ceesay: Jestem gotowy do gry!

Keb­ba Ceesay wraca do zdrowia po poważnej kon­tuzji. Czy tren­er Sko­rża sko­rzys­ta z usług prawego obroń­cy i wys­tawi go w jutrze­jszym meczu w Pruszkowie?

- Jestem zdrowy, z kolanem jest wszys­tko w porząd­ku. Trenu­ję z zespołem reg­u­larnie i wracam do formy. Dłu­go leczyłem tę kon­tuzję, ale ter­az jestem już gotowy do gry – powiedzi­ał na przed­mec­zowej konferencji.

Ceesay w składzie był już na mecz z Cra­cov­ią, ale wtedy nie pojaw­ił się boisku. Jak będzie jutro w star­ciu z dru­goligow­cem? – To dobry ryw­al, by zagrać. Dołączyłem do drużyny i jadę do Pruszkowa. Sku­pi­am się tylko na treningach, by grać jeszcze lep­iej, ale to, czy zagram ależy od sztabu – dodaje.

O miejsce w pier­wszym składzie Gam­bi­jczyk nie będzie miał łat­wo, bo w bard­zo dobrej formie jest Tomasz Kędzio­ra – Nie myślałem o zmi­an­ie pozy­cji z powodu dobrej formy Tom­ka. Pił­ka noż­na to sport drużynowy, nie możesz grać sam na sam. Moc­no się sku­pi­am na sobie i swo­ją dobrą grą na treningach chcę wywal­czyć miejsce w pier­wszym składzie.

Wios­ną rywal­iza­c­ja w Lechu na każdej pozy­cji jest duża, ale według Ceesay’a jest to bard­zo moty­wu­jące – Sze­ro­ka kadra jest pozy­ty­wem, kon­tuz­je dają alter­naty­wę, by postaw­ić na innych zawod­ników. Rywal­iza­c­ja jest na plus dla drużyny i napędza walkę o miejsce w składzie. Nie moż­na spocząć na lau­rach, trze­ba dawać z siebie wszys­tko na każdym meczu — kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.