Ceesay: Jestem gotowy do gry!

Keb­ba Ceesay wraca do zdrowia po poważnej kon­tuzji. Czy tren­er Sko­rża sko­rzys­ta z usług prawego obroń­cy i wys­tawi go w jutrze­jszym meczu w Pruszkowie?

- Jestem zdrowy, z kolanem jest wszys­tko w porząd­ku. Trenu­ję z zespołem reg­u­larnie i wracam do formy. Dłu­go leczyłem tę kon­tuzję, ale ter­az jestem już gotowy do gry – powiedzi­ał na przed­mec­zowej kon­fer­encji.

Ceesay w składzie był już na mecz z Cra­cov­ią, ale wtedy nie pojaw­ił się boisku. Jak będzie jutro w star­ciu z dru­goligow­cem? – To dobry ryw­al, by zagrać. Dołączyłem do drużyny i jadę do Pruszkowa. Sku­pi­am się tylko na treningach, by grać jeszcze lep­iej, ale to, czy zagram ależy od sztabu – doda­je.

O miejsce w pier­wszym składzie Gam­bi­jczyk nie będzie miał łat­wo, bo w bard­zo dobrej formie jest Tomasz Kędzio­ra – Nie myślałem o zmi­an­ie pozy­cji z powodu dobrej formy Tom­ka. Pił­ka noż­na to sport drużynowy, nie możesz grać sam na sam. Moc­no się sku­pi­am na sobie i swo­ją dobrą grą na treningach chcę wywal­czyć miejsce w pier­wszym składzie.

Wios­ną rywal­iza­c­ja w Lechu na każdej pozy­cji jest duża, ale według Ceesay’a jest to bard­zo moty­wu­jące – Sze­ro­ka kadra jest pozy­ty­wem, kon­tuz­je dają alter­naty­wę, by postaw­ić na innych zawod­ników. Rywal­iza­c­ja jest na plus dla drużyny i napędza walkę o miejsce w składzie. Nie moż­na spocząć na lau­rach, trze­ba dawać z siebie wszys­tko na każdym meczu — kończy.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress