28.09.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Raków Częstochowa
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.20min.
12.25 X3.30 23.20 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Dariusz Żuraw pozostanie trenerem Lecha Poznań

Dariusz Żuraw pozostanie trenerem Lecha Poznań

Ostat­nie kil­ka tygod­ni dla drużyny Lecha Poz­nań są wręcz fatalne jeśli chodzi o wyni­ki. Według Radosława Nawro­ta z “Interii” Dar­iusz Żuraw nie zostanie jed­nak w najbliższym cza­sie zwol­niony, a zarząd daje mu okazję do poz­biera­nia zespołu.

Sześć ligowych kolejek bez wygranej jeszcze nie wystarczy

Dar­iusz Żuraw wraz z piłkarza­mi “Kole­jorza” rozczarowu­je swoich kibiców już od grud­nia. To właśnie wtedy zaczęła się zła seria wicemistrzów Pol­s­ki, którzy na włas­nym obiek­cie prze­grali z Wisłą Kraków oraz Pogo­nią Szczecin. W tym cza­sie mało kto doma­gał się głowy pier­wszego tren­era, dając mu pełen wotum zaufania.

Zobacz także: Dar­iusz Żuraw po kole­jnej porażce Lecha Poznań

Zarząd Lecha Poz­nań w prze­ci­wieńst­wie do zniecier­pli­wionych kibiców daje czas Żuraw­iowi również ter­az, kiedy ekipa z Wielkopol­s­ki nieustan­nie piku­je. Sześć ligowych kole­jek to aż trzy poraż­ki — ostat­nio z Wisłą Płock. Dar­iusz Żuraw spotkanie to określił “chał­turą” i za taki obraz gry jedynie przeprosił. Za naprawę trwa­jącej sytu­acji odpowiadać ma również kon­tynu­ac­ja ciężkiej pracy.

Jak pod­kreśla Radosław Nawrot, zarząd Lecha Poz­nań zwraca uwagę na to, iż tren­er ma skończyć to co zaczął. Nie bez powodu też “Kole­jorz” przedłużył z Żuraw­iem kon­trakt do koń­ca czer­w­ca 2023 roku. Do zwol­nienia może przy­czynić się tylko kole­j­na seria meczów bez zwycięstwa.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.