02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
6dn.14godz.1min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Dariusz Żuraw pozostanie trenerem Lecha Poznań

Dariusz Żuraw pozostanie trenerem Lecha Poznań

Ostat­nie kil­ka tygod­ni dla drużyny Lecha Poz­nań są wręcz fatalne jeśli chodzi o wyni­ki. Według Radosława Nawro­ta z “Interii” Dar­iusz Żuraw nie zostanie jed­nak w najbliższym cza­sie zwol­niony, a zarząd daje mu okazję do poz­biera­nia zespołu.

Sześć ligowych kolejek bez wygranej jeszcze nie wystarczy

Dar­iusz Żuraw wraz z piłkarza­mi “Kole­jorza” rozczarowu­je swoich kibiców już od grud­nia. To właśnie wtedy zaczęła się zła seria wicemistrzów Pol­s­ki, którzy na włas­nym obiek­cie prze­grali z Wisłą Kraków oraz Pogo­nią Szczecin. W tym cza­sie mało kto doma­gał się głowy pier­wszego tren­era, dając mu pełen wotum zaufania.

Zobacz także: Dar­iusz Żuraw po kole­jnej porażce Lecha Poznań

Zarząd Lecha Poz­nań w prze­ci­wieńst­wie do zniecier­pli­wionych kibiców daje czas Żuraw­iowi również ter­az, kiedy ekipa z Wielkopol­s­ki nieustan­nie piku­je. Sześć ligowych kole­jek to aż trzy poraż­ki — ostat­nio z Wisłą Płock. Dar­iusz Żuraw spotkanie to określił “chał­turą” i za taki obraz gry jedynie przeprosił. Za naprawę trwa­jącej sytu­acji odpowiadać ma również kon­tynu­ac­ja ciężkiej pracy.

Jak pod­kreśla Radosław Nawrot, zarząd Lecha Poz­nań zwraca uwagę na to, iż tren­er ma skończyć to co zaczął. Nie bez powodu też “Kole­jorz” przedłużył z Żuraw­iem kon­trakt do koń­ca czer­w­ca 2023 roku. Do zwol­nienia może przy­czynić się tylko kole­j­na seria meczów bez zwycięstwa.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.