03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.40min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Djordje Crnomarković przeprasza za swój brutalny faul

Djordje Crnomarković przeprasza za swój brutalny faul

Djord­je Crnomarković po ode­jś­ciu z Lecha Poz­nań nie notu­je zbyt dobrego okre­su. Środ­kowy obroń­ca w barwach Zagłębia Lubin zagrał dopiero jeden mecz ligowy, ale już może mieć spore kłopoty.

Pauza może być dłuższa

Niespeł­na 28-let­ni Serb miał być lekiem na całe zło dla Zagłębia Lubin, które trochę des­per­acko szukało stopera wobec zakończe­niu kari­ery Lubomi­ra Gul­dana oraz kon­tuzji innych zawod­ników. Wybór ostate­cznie padł na Djord­je Crnomarkovi­cia, którego Lech Poz­nań na razie wypoży­czył. Wyda­je się jed­nak, że niedłu­go jego przy­go­da z Poz­naniem może zakończyć się definitywnie.

Djord­je Crnomarković w meczu z Wisłą Płock tak moc­no wziął sobie do ser­ca wykartkowanie się, że w sposób bru­tal­ny sfaulował Pio­tra Pyr­doła. 21-latek doz­nał zła­ma­nia poprzecznego trzonu koś­ci strza­łkowej w lewej nodze, a naj­gorszy sce­nar­iusz zakła­da nawet koniec sezonu dla zawod­ni­ka Wisły Płock.

Zobacz także: Remis Lecha na otwar­cie roku kalendarzowego

Środ­kowy obroń­ca w spec­jal­nym filmie na stron­ie Zagłębia oczy­wiś­cie przeprosił, ale zgod­nie z infor­ma­c­ja­mi powielany­mi w medi­ach, Crnomarković także doczeka się dłużej prz­er­wy. Sprawą ma zająć się Komis­ja Ligi, a sama Wisła Płock już wydała komu­nikat, w którym obiecu­je wysłać pis­mo do Ekstrak­lasy SA, doma­ga­jąc się wyciąg­nię­cia odpowied­niej kary.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.