03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.45min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Michał Skóraś nie udał się na zgrupowanie kadry narodowej. Powodem kłopoty z testami

Michał Skóraś nie udał się na zgrupowanie kadry narodowej. Powodem kłopoty z testami

Na mecze seniors­kich reprezen­tacji z drużyny Lecha Poz­nań udali się tylko Lubomir Sat­ka oraz Nika Kvekveskiri. Poz­na­ni­a­cy powin­ni mieć jeszcze kilku przed­staw­icieli w kadrach młodzieżowych. Jeden z zawod­ników nie stanie przed taką szan­są. Michał Skóraś padł bowiem ofi­arą niejed­noz­nacznych wyników testów na koronawirusa.

Pierwszy test pozytywny

Michał Skóraś tuż przed wyjaz­dem na zgrupowanie reprezen­tacji U‑21 przeszedł rutynowe badanie w kierunku ewen­tu­al­nego zakaże­nia koron­awirusem. Wów­czas okaza­ło się, że test skrzy­dłowego Lecha dał wynik pozy­ty­wny. Skóraś z zaproszenia tren­era Macie­ja Sto­lar­czy­ka nie mógł zatem skorzystać.

Na tym jed­nak ten tem­at się nie kończy. Pomoc­ni­ka pod­dano jeszcze trzem kole­jnym testom, które w całoś­ci były negaty­wne. Na ofic­jal­nej stron­ie Lecha Poz­nań zna­jdziemy wypowiedź Krzyszto­fa Pawlaczy­ka, odpowiedzial­nego za prowadze­nie sztabu medy­cznego “Kole­jorza”.

W przy­pad­ku Michała nic nie wskazy­wało na możli­we zakaże­nie. Zresztą kiedy otrzy­mal­iśmy wynik to naty­ch­mi­ast w kole­jnych trzech dni­ach, czyli w niedzielę, w poniedzi­ałek oraz we wtorek, wykon­al­iśmy kole­jne testy PCR i wynik każdego był negaty­wny. To oznacza, że Michał jest zdrowy i nie ma w tym momen­cie żad­nych przeszkód, żeby mógł trenować z drużyną — przyz­nał Pawlaczyk.

Zobacz również: Leśn­odor­s­ki o sytu­acji w Lechu Poznań

Michał Skóraś nie dołączył więc do młodzieżowej kadry, zaraz po strze­le­niu bram­ki w prze­granym spotka­niu z Jagiel­lonią Białys­tok. Prob­lemów z tes­ta­mi nie mieli z kolei Jakub Kamińs­ki, Fil­ip March­wińs­ki oraz Fil­ip Szym­czak, którzy w Hisz­panii będą reprezen­tować drużynę z Wielkopolski.

 

fot.gettyimages.com

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.