Dobry bilans Miechniewicza w meczach z Lechem

Pod­czas swoich przygód tren­er­s­kich z cztere­ma poprzed­ni­mi kluba­mi (Zagłę­bie Lubin, Arka Gdy­nia, Widzew Łódź, Jagiel­lonia Białys­tok, ), Czesław Mich­niewicz ośmiokrot­nie mierzył się z poz­nańskim klubem, którego również kiedyś poprowadz­ił. Bilans jest lep­szy dla Michniewicza.

Pod­czas, gdy “pol­s­ki Mour­in­ho” prowadz­ił Zagłę­bie Lubin, zmierzył się z “Kole­jorzem” dwukrot­nie. Najpierw, w spotka­niu w Poz­na­niu, lubini­an­ie wygrali 2:0, nato­mi­ast u siebie Zagłę­bie zremisowało 1:1.

Następ­nie Mich­niewicz objął Arkę Gdy­nia. Jako tren­er tej drużyny, spotkał się z Lechem cztery razy. Trzy razy jego podopeczni schodzili z boiska zwycięsko. Raz padł remis. Najpierw Arka wygrała dwukrot­nie u siebie (2:1 w lidze oraz 3:0 w Pucharze Ekstrak­lasy), później raz na wyjeździe (4:1 — PE), a na koniec padł ligowy bezbramkowy remis w Poznaniu.

W ubiegłym sezonie — jako tren­er Widze­wa Łódź — Mich­niewicz spotkał się z Lechem raz. W Poz­na­niu wygrał “Kole­jorz” 1:0. Również i w tym roku mieliśmy do czynienia z rywal­iza­cją na linii Mich­niewicz-Lech Poz­nań. Jed­nak prowad­zona przez niego Jagiel­lonia sro­mot­nie prze­grała na Buł­garskiej — aż 1:4.

Ogól­ny bilans Mich­niewicza jest dobry. W ośmiu meczach drużyny przez niego prowad­zone wygry­wały czterokrot­nie. Dwa razy padał wynik remisowa a także dwa razy wygry­wał “Kole­jorz”. Co ciekawe, Lech wygrał właśnie ostat­nie dwa mecze. Bilans bramkowy to 13:8 dla ekip Mich­niewicza. Miejmy nadzieję, że poz­nańs­ki klub w jutrze­jszym meczu ponown­ie poprawi bilans takich meczów.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress