02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.3godz.33min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Formella: Chcemy wygrać Puchar Polski

Formella: Chcemy wygrać Puchar Polski

Lech Poz­nań pół­to­ra tygod­nia temu zremisował z Wisłą Kraków 1:1 w 12. kole­jce Lot­to Ekstrak­lasy.  Dziś drużyny spotka­ją się na boisku ponown­ie, bowiem roze­gra­ją spotkanie w ramach 1/4 finału Pucharu Pol­s­ki. — Nie ma dużego znaczenia, czy gra się co trzy miesiące, czy co tydzień, bo drużyny zna­ją się bard­zo dobrze z Ekstrak­lasy. Gramy ze sobą w tak krótkim cza­sie trzy mecze, ale to niczego nie zmienia. – pod­kreśla Darek Formella.

Wisła Kraków w min­ionej kole­jce pokon­ała Ter­ma­likę 2:0. — Myślę, ze wraca­ją na swój nor­mal­ny poziom. Na początku nie byli sobą, a ter­az Wisła gra tak dobrze na ile ma potencjał.

W dzisiejszym meczu spotka­ją się drużyny, które są fawory­ta­mi Pucharu Pol­s­ki. - Jeden z nich odpad­nie i zro­bimy wszys­tko, żeby to była Wisła. Nie wiem kto jest fawory­tem, ale my chce­my ten Puchar Pol­s­ki wygrać. – zapowia­da pomoc­nik Kolejorza.

Po wye­lim­i­nowa­niu dzisiejszego rywala dal­sza wal­ka o tro­feum powin­na być łatwiejsza dla poz­na­ni­aków. - Puchar Pol­s­ki uczy poko­ry. Mieliśmy za rywala Błęk­it­nych dwa lata temu, wszyscy nas widzieli w finale, a wiemy, że po pier­wszym meczu było ciężko. Spoko­jnie, najpierw gramy z  Wisłą Kraków, później będziemy myśleli o następ­nych meczach.

Kole­jorz w sobotę niespraw­iedli­wie prze­grał z Legią w Warsza­w­ie. Czy wynik ligowego spotka­nia może mieć znacze­nie w dzisiejszym meczu? - Takie sytu­acje w piłce się zdarza­ją i nie ma sen­su tego roz­pamię­ty­wać, bo przed nami jest mecz z Wisłą Kraków. – kończy zawodnik.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.