01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-1godz.-29min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Formella: Pokazać wyższość na boisku

Formella: Pokazać wyższość na boisku

Jutro lechi­ci zagra­ją rewanżowy mecz ze Zniczem Pruszków. Czy tren­er Sko­rża do gry desygnu­je rez­er­wowych piłkarzy?

- Każdy kto wyjdzie na boisko będzie chci­ał pokazać, że zasługu­je na grę i na pewno będzie zaan­gażowany w 100%.  Chce­my wygrać, pokazać się kibi­com z dobrej strony. W pier­wszym meczu osiągnęliśmy dobry wynik i ter­az będzie moż­na zagrać bez presji i na więk­szym luzie – mówi skrzydłowy.

Pier­wszy mecz zakończył się wynikiem 5:1, a praw­ie wszys­tkie bram­ki padały w drugiej połowie. Drugiego gola zdobył Formel­la – Dru­ga połowa zade­cy­dowała, że ten mecz tak się skończył. Na początku mieliśmy prob­le­my i wiemy, że nie moż­na ich jutro lekce­ważyć, mimo wyniku 5:1. Potrafią zagroz­ić naszej bram­ce, strzelili w słu­pek, a mogli wyjść nawet na prowadzenie.

- Na pewno będziemy real­i­zować założe­nie tak­ty­czne i będziemy chcieli wygrać to spotkanie jak najwyżej. Każdy ma świado­mość, że nie będzie tu miejs­ca na żadne tri­ki czy pięt­ki. Chce­my pokazać jakość piłkarską i wyżs­zość na boisku – doda­je Formella.

We wszys­t­kich meczach, w których młody skrzy­dłowy wys­tąpił od pier­wszej min­u­ty, strzelił bramkę. Jak będzie jutro? – Każdy chce grać jak najwięcej. Ja chcę grać w każdym meczu w pier­wszy składzie, ale o tym decy­du­je tren­er, a ja muszę się dos­tosować. Trze­ba dawać z siebie wszys­tko i przekony­wać tren­era, by w każdym meczu dostawać więcej minut.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.