02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.5godz.17min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gajos: Jedziemy tam, by zagrać na Narodowym

Gajos: Jedziemy tam, by zagrać na Narodowym

Lech Poz­nań poległ w zeszły piątek z zespołem byłego tren­era Kole­jorza — Śląskiem Wrocław prowad­zonym przez Mar­iusza Ruma­ka. Maciej Gajos nie krył roz­go­ryczenia z powodu wyniku i słabego meczu — Nie ma , co się tłu­maczyć. Prze­gral­iśmy i ci zawod­ni­cy, którzy wys­zli na boisko, powin­ni dać z siebie więcej- mówi pomoc­nik Poz­nańskiej Lokomotywy. 

Do spotka­nia 29. kole­j­ki Ekstrak­lasy tren­er Urban miał dostęp­nych 16 zawod­ników. Były zawod­nik Jagiel­lonii Białys­tok i wychowanek Rakowa Częs­to­chowa nie uważa, by mogło­by to być jakieś wytłu­macze­nie dla zespołu mis­trzów Pol­s­ki- Są kon­tuz­je, są kart­ki — dzisi­aj nas to dopadło. Nie ma jed­nak, co się tłu­maczyć. Prze­gral­iśmy i ci zawod­ni­cy, którzy wys­zli na boisko, powin­ni dać z siebie więcej. Śląsk się cofnął licząc na kon­try, strzelił bramkę i dobrze ułożył im się mecz. My aż do prz­er­wy nie stworzyliśmy sobie klarownych sytu­acji. Dopiero w drugiej połowie mogliśmy doprowadz­ić do wyrów­na­nia. Na pewno nie jesteśmy zad­owoleni z tego meczu- oce­nia 25-latek.

Dru­ga poraż­ka z rzę­du nieco kom­p­liku­je sytu­ację Kole­jorza w tabeli ligi, gdyż marze­nie o pier­wszej “czwórce” powoli odjeżdża z per­onu dwor­ca Inea Sta­dion. Lechit­om odskoczyła Pogoń Szczecin i Zagłę­bie Lubin. Wszys­tko spowodowała niepo­rad­ność i brak skutecznoś­ci Kole­jorza w ofen­sy­wie- Były wrzut­ki, ale one nie przynosiły więk­szych efek­tów. Śląsk się cofnął i grał nisko przez co mimo, że wrzutek było dużo, nic nie przynosiły. Ciężko powiedzieć, dlaczego tak było. Dopiero w końców­ce wyglą­dało to troszeczkę lep­iej. Było więcej sytu­acji i były strza­ły, przede wszys­tkim celne. Strzał Darko także mógł wpaść. Podob­nie sytu­ac­ja Nick­iego z głowy…- wylicza pomoc­nik Lecha.

IMG_3446

-Dzisi­aj pił­ka nie chci­ała wpaść. Mimo tych sytu­acji, których i tak nie stworzyliśmy za dużo. Cza­sem jed­nak tworzymy tylko jed­ną, czy dwie i wygry­wamy- mówił w piątek po meczu Maciej Gajos. We wtorek zagra wraz z drużyną w meczu pół­fi­nałowym Pucharu Pol­s­ki z Zagłę­biem Sos­nowiec. W pier­wszym meczu lechi­ci zwyciężyli (1:0) po bram­ce Volko­va — Musimy zro­bić tak, by zagrać na Nar­o­dowym - zakończył krótko pomoc­nik Kolejorza.

IMG_2822

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.