01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-15godz.-42min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gajos: Jedziemy tam, by zagrać na Narodowym

Gajos: Jedziemy tam, by zagrać na Narodowym

Lech Poz­nań poległ w zeszły piątek z zespołem byłego tren­era Kole­jorza — Śląskiem Wrocław prowad­zonym przez Mar­iusza Ruma­ka. Maciej Gajos nie krył roz­go­ryczenia z powodu wyniku i słabego meczu — Nie ma , co się tłu­maczyć. Prze­gral­iśmy i ci zawod­ni­cy, którzy wys­zli na boisko, powin­ni dać z siebie więcej- mówi pomoc­nik Poz­nańskiej Lokomotywy. 

Do spotka­nia 29. kole­j­ki Ekstrak­lasy tren­er Urban miał dostęp­nych 16 zawod­ników. Były zawod­nik Jagiel­lonii Białys­tok i wychowanek Rakowa Częs­to­chowa nie uważa, by mogło­by to być jakieś wytłu­macze­nie dla zespołu mis­trzów Pol­s­ki- Są kon­tuz­je, są kart­ki — dzisi­aj nas to dopadło. Nie ma jed­nak, co się tłu­maczyć. Prze­gral­iśmy i ci zawod­ni­cy, którzy wys­zli na boisko, powin­ni dać z siebie więcej. Śląsk się cofnął licząc na kon­try, strzelił bramkę i dobrze ułożył im się mecz. My aż do prz­er­wy nie stworzyliśmy sobie klarownych sytu­acji. Dopiero w drugiej połowie mogliśmy doprowadz­ić do wyrów­na­nia. Na pewno nie jesteśmy zad­owoleni z tego meczu- oce­nia 25-latek.

Dru­ga poraż­ka z rzę­du nieco kom­p­liku­je sytu­ację Kole­jorza w tabeli ligi, gdyż marze­nie o pier­wszej “czwórce” powoli odjeżdża z per­onu dwor­ca Inea Sta­dion. Lechit­om odskoczyła Pogoń Szczecin i Zagłę­bie Lubin. Wszys­tko spowodowała niepo­rad­ność i brak skutecznoś­ci Kole­jorza w ofen­sy­wie- Były wrzut­ki, ale one nie przynosiły więk­szych efek­tów. Śląsk się cofnął i grał nisko przez co mimo, że wrzutek było dużo, nic nie przynosiły. Ciężko powiedzieć, dlaczego tak było. Dopiero w końców­ce wyglą­dało to troszeczkę lep­iej. Było więcej sytu­acji i były strza­ły, przede wszys­tkim celne. Strzał Darko także mógł wpaść. Podob­nie sytu­ac­ja Nick­iego z głowy…- wylicza pomoc­nik Lecha.

IMG_3446

-Dzisi­aj pił­ka nie chci­ała wpaść. Mimo tych sytu­acji, których i tak nie stworzyliśmy za dużo. Cza­sem jed­nak tworzymy tylko jed­ną, czy dwie i wygry­wamy- mówił w piątek po meczu Maciej Gajos. We wtorek zagra wraz z drużyną w meczu pół­fi­nałowym Pucharu Pol­s­ki z Zagłę­biem Sos­nowiec. W pier­wszym meczu lechi­ci zwyciężyli (1:0) po bram­ce Volko­va — Musimy zro­bić tak, by zagrać na Nar­o­dowym - zakończył krótko pomoc­nik Kolejorza.

IMG_2822

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.