07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.1godz.59min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Husseinov: Będziecie nam gratulować zwycięstwa

Chaz­ar Lankaran musi zro­bić bard­zo dużo, aby wye­lim­i­nować Lecha z Ligi Europy. – Remis to wynik, który nas nie zad­owoli, ale jesteśmy gotowi na to, że Lech zaataku­je od początku – mówił tren­er azer­skiego zespołu, Yunis Husseinov.

Zwró­cono uwagę, że Adri­an Pit zagrał w Lanakaranie niety­powo na prawym skrzy­dle. – Postaw­iłem Rumu­na na tej stron­ie, ponieważ chci­ałem go przetestować na tej pozy­cji. To nie była wymus­zona decyz­ja – tłu­maczył szkoleniowiec.

W pier­wszej rundzie elim­i­nacji Ligi Europy, Khaz­ar właśnie w meczu wyjaz­dowym zapewnił sobie awans. – Nie twierdzę, że gramy lep­iej na obcym tere­nie. Na pewno damy z siebie wszys­tko, co najlep­sze. Zda­je­my sobie sprawę, że macie świet­nych kibiców, ale nasi fani także pojaw­ią się na Buł­garskiej – wyjaś­nia były 33-krot­ny reprezen­tant Azerbejdżanu.

Hus­seinov wypowiedzi­ał się także na tem­at ewen­tu­al­nych roszad: — Nie pod­jęliśmy jeszcze decyzji, co do zmi­an w składzie. Plan tak­ty­czny na pewno zostanie taki sam. Tak czy inaczej, wszyscy moi zawod­ni­cy są zdrowi i gotowi do gry.

- Przy­jechało z nami około pięćdziesię­ciu naszych kibiców. Jako azer­s­ki zespół czwarty raz jesteśmy w Polsce i mamy nadzieję, że tym razem będziecie mogli nam pograt­u­lować zwycięst­wa – zakończył tren­er Chazara.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.