02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
10dn.23godz.50min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jagiellonia-Lech: Wygrać i awansować w tabeli!

Jagiellonia-Lech: Wygrać i awansować w tabeli!

Już dziś, o 18:00 Lech Poz­nań zmierzy się w Białym­stoku z Jagiel­lonią. Spotkanie odbędzie się w ramach 18. kole­j­ki Lot­to Ekstraklasy.

Podopieczni Nena­da Bjel­i­cy nie mieli dużo cza­su na odpoczynek, bowiem grali w środę w Krakowie o awans do pół­fi­nału Pucharu Pol­s­ki. Lechi­ci wygrali poje­dynek 4:2, a ich kole­jnym rywalem w walce o tro­feum będzie Pogoń Szczecin. Min­ione ligowe spotkanie poz­na­ni­a­cy również wygrali. Wów­czas ich prze­ci­wnikiem było Zagłę­bie Lubin. Poz­nańs­ka Loko­mo­ty­wa pokon­ała KGHM 3:0.

Do dys­pozy­cji tren­era w dzisiejszym meczu najpraw­dopodob­niej będą już Paulus Ara­ju­uri oraz Szy­mon Pawłows­ki, których z udzi­ału w poprzed­nich spotka­ni­ach wye­lim­i­nowała kontuzja.

Jagiel­lonia Białys­tok zaj­mu­je obec­nie drugie miejsce w Lot­to Ekstrak­lasie mając na kon­cie 33. punk­ty. W swoim ostat­nim meczu podopieczni Michała Pro­bierza pokon­ali Ruch Chorzów 2:1.

W lipcu, przy Buł­garskiej Kole­jorz prze­grał z „Jagą” 0:2, jed­nak ter­az gra jaką prezen­tu­ją podopieczni Nena­da Bjel­i­cy wyglą­da zupełnie inaczej niż na początku sezonu.

Obie drużyny pode­jdą do poje­dynku zde­ter­mi­nowane. Ewen­tu­al­na wygrana lechitów poz­woli im na awans w tabeli, przeskaku­jąc warsza­wską Legię i zmniejsze­nie straty punk­towej do obec­nego lid­era, Lechii, nato­mi­ast jeśli to gospo­darze wygra­ją będą mieli tyle samo oczek, ile druży­na z Gdańska.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.