06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.17min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jagiellonia-Lech: Wygrać i awansować w tabeli!

Jagiellonia-Lech: Wygrać i awansować w tabeli!

Już dziś, o 18:00 Lech Poz­nań zmierzy się w Białym­stoku z Jagiel­lonią. Spotkanie odbędzie się w ramach 18. kole­j­ki Lot­to Ekstraklasy.

Podopieczni Nena­da Bjel­i­cy nie mieli dużo cza­su na odpoczynek, bowiem grali w środę w Krakowie o awans do pół­fi­nału Pucharu Pol­s­ki. Lechi­ci wygrali poje­dynek 4:2, a ich kole­jnym rywalem w walce o tro­feum będzie Pogoń Szczecin. Min­ione ligowe spotkanie poz­na­ni­a­cy również wygrali. Wów­czas ich prze­ci­wnikiem było Zagłę­bie Lubin. Poz­nańs­ka Loko­mo­ty­wa pokon­ała KGHM 3:0.

Do dys­pozy­cji tren­era w dzisiejszym meczu najpraw­dopodob­niej będą już Paulus Ara­ju­uri oraz Szy­mon Pawłows­ki, których z udzi­ału w poprzed­nich spotka­ni­ach wye­lim­i­nowała kontuzja.

Jagiel­lonia Białys­tok zaj­mu­je obec­nie drugie miejsce w Lot­to Ekstrak­lasie mając na kon­cie 33. punk­ty. W swoim ostat­nim meczu podopieczni Michała Pro­bierza pokon­ali Ruch Chorzów 2:1.

W lipcu, przy Buł­garskiej Kole­jorz prze­grał z „Jagą” 0:2, jed­nak ter­az gra jaką prezen­tu­ją podopieczni Nena­da Bjel­i­cy wyglą­da zupełnie inaczej niż na początku sezonu.

Obie drużyny pode­jdą do poje­dynku zde­ter­mi­nowane. Ewen­tu­al­na wygrana lechitów poz­woli im na awans w tabeli, przeskaku­jąc warsza­wską Legię i zmniejsze­nie straty punk­towej do obec­nego lid­era, Lechii, nato­mi­ast jeśli to gospo­darze wygra­ją będą mieli tyle samo oczek, ile druży­na z Gdańska.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.