01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-14godz.-12min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jevtić: Mieliśmy dużo okazji, których nie wykorzystaliśmy

Jevtić: Mieliśmy dużo okazji, których nie wykorzystaliśmy

Lech Poz­nań prze­grał wczo­ra­jszy finał Pucharu Pol­s­ki z Arką Gdy­nia 1:2. Mimo, że to lechi­ci byli lep­szą drużyną puchar pojechał do Gdyni. - Bylibyśmy lep­si, gdy­byśmy byli skuteczniejsi. Nie byliśmy, także może nie zasłużyliśmy na to, by wygrać. Mieliśmy dużo okazji, których nie wyko­rzys­tal­iśmy. Mogliśmy wcześniej zdobyć bramkę, która dała­by nam korzyść i spokój. Arka by się wtedy otworzyła i inaczej wyglą­dał­by mecz. Nieste­ty się nie udało i prze­gral­iśmy. – powiedzi­ał przygnębiony po poje­dynku Darko Jevtić.

Kole­jorz przed spotkaniem był zde­cy­dowanym fawory­tem i być może to właśnie pres­ja zjadła podopiecznych Nena­da Bjel­i­cy. - Myślę, że w ligowych meczach tez jesteśmy lid­erem i potrafimy wygry­wać niek­tóre z tych spotkań. Wyda­je mi się, że nie zagral­iśmy źle, tylko nie byliśmy skuteczni.

Lechi­ci prze­grali w finale trze­ci rok z rzę­du. - Szko­da, chcieliśmy zdobyć to tro­feum. Trzy drużyny mogą awan­sować do europe­js­kich pucharów, a cztery wal­czą o tytuł Mis­trza. Wiemy, że będzie ciężko, ale będziemy wal­czyć o Mis­trza. Jak do tego tak pod­chodz­imy, to myślę, że będziemy grali w pucharach. Sku­pi­amy się ter­az na najbliższym meczu. Dzisi­aj jest ciężko, ale musimy się pod­nieść i będziemy dalej wygry­wać.  – sko­men­tował pomoc­nik Lecha.

Kluc­zowym meczem w walce o Mis­tr­zost­wo Pol­s­ki będzie ten najbliższy, w Niecieczy z Bruk-Betem. Waż­na będzie wtedy reakc­ja lechitów, którzy albo będą próbowali się zre­ha­bil­i­tować za porażkę, albo przygnę­bi­eni z jej powodu potkną się również w lidze. – Myślę, że ten mecz będzie ważny, ale nie kluc­zowy. – zakończył Szwajcar.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.