10.12.2023, g. 12:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Piast Gliwice
Do meczu pozostało:
1dn.10godz.0min.
11.91 X3.40 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jevtić: Mieliśmy dużo okazji, których nie wykorzystaliśmy

Jevtić: Mieliśmy dużo okazji, których nie wykorzystaliśmy

Lech Poz­nań prze­grał wczo­ra­jszy finał Pucharu Pol­s­ki z Arką Gdy­nia 1:2. Mimo, że to lechi­ci byli lep­szą drużyną puchar pojechał do Gdyni. - Bylibyśmy lep­si, gdy­byśmy byli skuteczniejsi. Nie byliśmy, także może nie zasłużyliśmy na to, by wygrać. Mieliśmy dużo okazji, których nie wyko­rzys­tal­iśmy. Mogliśmy wcześniej zdobyć bramkę, która dała­by nam korzyść i spokój. Arka by się wtedy otworzyła i inaczej wyglą­dał­by mecz. Nieste­ty się nie udało i prze­gral­iśmy. – powiedzi­ał przygnębiony po poje­dynku Darko Jevtić.

Kole­jorz przed spotkaniem był zde­cy­dowanym fawory­tem i być może to właśnie pres­ja zjadła podopiecznych Nena­da Bjel­i­cy. - Myślę, że w ligowych meczach tez jesteśmy lid­erem i potrafimy wygry­wać niek­tóre z tych spotkań. Wyda­je mi się, że nie zagral­iśmy źle, tylko nie byliśmy skuteczni.

Lechi­ci prze­grali w finale trze­ci rok z rzę­du. - Szko­da, chcieliśmy zdobyć to tro­feum. Trzy drużyny mogą awan­sować do europe­js­kich pucharów, a cztery wal­czą o tytuł Mis­trza. Wiemy, że będzie ciężko, ale będziemy wal­czyć o Mis­trza. Jak do tego tak pod­chodz­imy, to myślę, że będziemy grali w pucharach. Sku­pi­amy się ter­az na najbliższym meczu. Dzisi­aj jest ciężko, ale musimy się pod­nieść i będziemy dalej wygry­wać.  – sko­men­tował pomoc­nik Lecha.

Kluc­zowym meczem w walce o Mis­tr­zost­wo Pol­s­ki będzie ten najbliższy, w Niecieczy z Bruk-Betem. Waż­na będzie wtedy reakc­ja lechitów, którzy albo będą próbowali się zre­ha­bil­i­tować za porażkę, albo przygnę­bi­eni z jej powodu potkną się również w lidze. – Myślę, że ten mecz będzie ważny, ale nie kluc­zowy. – zakończył Szwajcar.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.