06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.21min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jevtić: Po drugiej bramce dla Wisły zrobiło się nerwowo!

Jevtić: Po drugiej bramce dla Wisły zrobiło się nerwowo!

Lech Poz­nań wygrał w środę z Wisłą Kraków i awan­sował do pół­fi­nału Pucharu Pol­s­ki. Gra podopiecznych Nena­da Bjel­i­cy w pier­wszej połowie była bard­zo dobra, jed­nak w drugiej pozostaw­iała wiele do życzenia.

- W pier­wszej połowie było łat­wo, ale później zro­biło się ner­wowo, zwłaszcza, że gral­iśmy jed­nym zawod­nikiem więcej. Nikt z nas nie myślał, że będzie tak łat­wo po pier­wszej częś­ci spotka­nia, ale powin­niśmy lep­iej zagrać do koń­ca. Nie powin­no tak być, że wygry­wal­iśmy 3:0 i Wisła nam strzeliła dwie bram­ki. Musimy to przeanal­i­zować i wyciągnąć wnios­ki. Musimy być skon­cen­trowani do koń­ca meczu. – powiedzi­ał po meczu zdoby­w­ca trze­ciej bram­ki dla Lecha, Darko Jevtić.

Biała Gwiaz­da mimo osła­bi­enia drugą część spotka­nia zagrała nieco lep­iej niż pier­wszą.- Jak Wisła strzeliła drugą bramkę, to wszys­tko zaczęło przy­chodz­ić do głowy. Myślę, że zdawal­iśmy sobie sprawę z tego, że gramy z przewagą jed­nego piłkarza, i że jak zdobędziemy jeszcze jed­ną bramkę, to będzie spoko­jniej. Udało się, jed­nak nie zmienia to fak­tu, że po drugiej bram­ce dla Wisły zro­biło się nerwowo.

Lech Poz­nań w pół­fi­nale zagra z Pogo­nią Szczecin. – Nie jest ważne z kim zagramy. Jak chce­my wygrać puchar, to musimy pokon­ać wszys­t­kich do finału. Ter­az nie jest to istotne, musimy skupić się na niedziel­nym meczu z Jagiel­lonią. – kończy pomocnik.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.