01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
5dn.15godz.50min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jóźwiak: Po raz kolejny zawiodła nas skuteczność

Jóźwiak: Po raz kolejny zawiodła nas skuteczność

Kamil Jóźwiak dostał szan­sę od tren­era Urbana i zagrał w dziejszym finałowym meczu Pucharu Pol­s­ki. Młody pomoc­nik mógł w końców­ce wyrów­nać stan spotka­nia. — Żału­ję tej sytu­acji, bo jeśli bym mógł coś zmienić, to zagrałbym inaczej. Takie jest życie i tego już nie zmienię – mówił po meczu.

Cho­ci­aż to Legia tri­um­fowała na Sta­dion­ie Nar­o­dowym, to Lech też miał okaz­je, by umieś­cić piłkę w siatce, ale znowu nie miał kto wykończyć akcji. – Mieliśmy swo­je sytu­acje, ale po raz kole­jny zaw­iodła nas skuteczność. Szanse były, mogliśmy strzelić bram­ki, jed­nak to Legia wyko­rzys­tała jed­ną szan­sę i wygrała spotkanie.

Jeszcze w pier­wszej połowie w słu­pek uderzył Szy­mon Pawłows­ki, a po prz­er­wie dobrą okazję zmarnował Ger­go Lovrenc­sics – Mieliśmy więcej sytu­acji niż Legia. W pier­wszej połowie Szymek trafił w słu­pek, Kamyk miał szan­sę, ja, ale nic nie wpadło do siatki. 

Kole­jorz bard­zo utrud­nił sobie drogę do gry w europe­js­kich pucharach w przyszłym sezonie, jed­nak nie wszys­tko jest jeszcze stra­cone. – Ostat­nio było za dużo gdy­ba­nia. Musimy wygry­wać każdy kole­jny mecz, a nie prze­j­mować się tym, o co gramy i co jest nam potrzeb­ne. Trze­ba skupić się na najbliższym meczu.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.