Jóźwiak: Po raz kolejny zawiodła nas skuteczność

Kamil Jóźwiak dostał szan­sę od tren­era Urbana i zagrał w dziejszym finałowym meczu Pucharu Pol­s­ki. Młody pomoc­nik mógł w końców­ce wyrów­nać stan spotka­nia. — Żału­ję tej sytu­acji, bo jeśli bym mógł coś zmienić, to zagrałbym inaczej. Takie jest życie i tego już nie zmienię – mówił po meczu.

Cho­ci­aż to Legia tri­um­fowała na Sta­dion­ie Nar­o­dowym, to Lech też miał okaz­je, by umieś­cić piłkę w siatce, ale znowu nie miał kto wykończyć akcji. – Mieliśmy swo­je sytu­acje, ale po raz kole­jny zaw­iodła nas skuteczność. Szanse były, mogliśmy strzelić bram­ki, jed­nak to Legia wyko­rzys­tała jed­ną szan­sę i wygrała spotkanie.

Jeszcze w pier­wszej połowie w słu­pek uderzył Szy­mon Pawłows­ki, a po prz­er­wie dobrą okazję zmarnował Ger­go Lovrenc­sics – Mieliśmy więcej sytu­acji niż Legia. W pier­wszej połowie Szymek trafił w słu­pek, Kamyk miał szan­sę, ja, ale nic nie wpadło do siat­ki.  

Kole­jorz bard­zo utrud­nił sobie drogę do gry w europe­js­kich pucharach w przyszłym sezonie, jed­nak nie wszys­tko jest jeszcze stra­cone. – Ostat­nio było za dużo gdy­ba­nia. Musimy wygry­wać każdy kole­jny mecz, a nie prze­j­mować się tym, o co gramy i co jest nam potrzeb­ne. Trze­ba skupić się na najbliższym meczu.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress