03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.35min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamil Jóźwiak lada moment zostanie graczem Derby County

Kamil Jóźwiak lada moment zostanie graczem Derby County

Kamil Jóźwiak pokazał się w ostat­nich meczach reprezen­tacji Pol­s­ki z dobrej strony. Nie da się ukryć, że na tle pol­skiej Ekstrak­lasy jest jed­nym z tych zawod­ników, którzy się wyróż­ni­a­ją. Zain­tere­sowanie piłkarzem potęgu­je fakt, że ma dopiero 22-lata i najlep­sze lata kari­ery są jeszcze przed nim. 

Już od około dwóch tygod­ni głośno mówi się o tym, że “Józio” trafi do ang­iel­skiego Der­by Coun­ty gra­jącego na zapleczu Pre­mier League. Jak donosi “Gaze­ta Wybor­cza” szczegóły kon­tak­tu zostały już dopięte i Jóźwiak lada moment trafi na Wyspy.

Kamil zagrał dla Lecha w Ekstrak­lasie w 104 spotka­ni­ach. W tym cza­sie 15 razy trafił do siat­ki rywala i dołożył 11 asyst. Do tego ma już roze­grane trzy ofic­jalne spotka­nia w seniorskiej kadrze „Biało-Czer­wonych”.

Der­by Coun­ty w sezonie 2019/20 zajęło 10. miejsce w Cham­pi­onship. Kwo­ta trans­feru ma wynieść 4 mil­iony euro + bonusy. Takie infor­ma­c­je potwierdz­ił sam prezes PZPN‑u Zbieg­niew Boniek.

Kamil Jóźwiak pójdzie praw­dopodob­nie do Der­by Coun­ty, wszys­tko jest przy­go­towane. Gdy­by jeszcze rok grał w Lechu, były­by mis­tr­zost­wa Europy, to później poszedł­by za granicę za 20–30 mil­ionów euro, a nie 4–5. Nato­mi­ast jeśli dzisi­aj klub potrze­bu­je 4–5 mil­ionów euro, to nie ma innej możli­woś­ci, musi zawod­ni­ka sprzedać.” - mówił Zbig­niew Boniek.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.