Kamiński: Czeka nas ciężkie zadanie

Kamiński: Czeka nas ciężkie zadanie

Lechi­ci ponieśli wczo­raj klęskę w meczu z Błęk­it­ny­mi Star­gard. Kole­jorz prze­grał 1:3 i musi zro­bić wszys­tko, by awan­sować do finału Pucharu Polski.

Nikt nie dopuszczał myśli, że w star­ciu z dru­goligow­cem, to gospo­darze będę dyk­tować warun­ki na boisku i odniosą pewne zwycięst­wo – Nie spodziewal­iśmy się, że dop­uścimy się takich rzeczy. Wiedzieliśmy, że sil­ną stroną Błęk­it­nych są stałe frag­men­ty gry, ale prze­gral­iśmy – mówił po meczu Marcin Kamiński

Lechi­ci dwie bram­ki stra­cili w prze­ciągu dziesię­ciu min­ut, na dodatek po stałych frag­men­tach gry, co jest w tym sezonie piętą Achille­sową Kole­jorza – Po raz kole­jny gramy i tracimy bram­ki w głupi sposób. To bard­zo boli. Wiemy dobrze, że nie może­my sobie poz­wolić na to, żeby odpaść w walce o finał.

W przyszły czwartek dojdzie do rewanżu na INEA Sta­dion­ie, a podopieczni Macie­ja Sko­rży muszą rzu­cić wszys­tko na jed­ną sza­lę, by strzelić kil­ka bramek i awan­sować do finału – Jesteśmy w stanie odro­bić stratę mimo, że Błęk­it­ni mają solid­ną zal­iczkę. Musimy udowod­nić, że to był przy­padek i że potrafimy wyjść z trud­nej sytu­acji. Trze­ba wygrać i awan­sować do finału, ale czeka nas bard­zo ciężkie zadanie – doda­je stop­er Kolejorza.

Wydawało się, że w tym sezonie lechi­ci nie dopuszczą się takiej kom­pro­mi­tacji. Stało się jed­nak inaczej – W szat­ni była złość i cisza. Ciężko pokazać jakiekol­wiek emoc­je po tym meczu. Awan­sowal­iśmy do pół­fi­nału Pucharu Pol­s­ki i w takim momen­cie robimy sobie takie prob­le­my. Już meczem z Bełcha­towem musimy się podbudować.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress