01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-17godz.-16min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: Czeka nas ciężkie zadanie

Kamiński: Czeka nas ciężkie zadanie

Lechi­ci ponieśli wczo­raj klęskę w meczu z Błęk­it­ny­mi Star­gard. Kole­jorz prze­grał 1:3 i musi zro­bić wszys­tko, by awan­sować do finału Pucharu Polski.

Nikt nie dopuszczał myśli, że w star­ciu z dru­goligow­cem, to gospo­darze będę dyk­tować warun­ki na boisku i odniosą pewne zwycięst­wo – Nie spodziewal­iśmy się, że dop­uścimy się takich rzeczy. Wiedzieliśmy, że sil­ną stroną Błęk­it­nych są stałe frag­men­ty gry, ale prze­gral­iśmy – mówił po meczu Marcin Kamiński

Lechi­ci dwie bram­ki stra­cili w prze­ciągu dziesię­ciu min­ut, na dodatek po stałych frag­men­tach gry, co jest w tym sezonie piętą Achille­sową Kole­jorza – Po raz kole­jny gramy i tracimy bram­ki w głupi sposób. To bard­zo boli. Wiemy dobrze, że nie może­my sobie poz­wolić na to, żeby odpaść w walce o finał.

W przyszły czwartek dojdzie do rewanżu na INEA Sta­dion­ie, a podopieczni Macie­ja Sko­rży muszą rzu­cić wszys­tko na jed­ną sza­lę, by strzelić kil­ka bramek i awan­sować do finału – Jesteśmy w stanie odro­bić stratę mimo, że Błęk­it­ni mają solid­ną zal­iczkę. Musimy udowod­nić, że to był przy­padek i że potrafimy wyjść z trud­nej sytu­acji. Trze­ba wygrać i awan­sować do finału, ale czeka nas bard­zo ciężkie zadanie – doda­je stop­er Kolejorza.

Wydawało się, że w tym sezonie lechi­ci nie dopuszczą się takiej kom­pro­mi­tacji. Stało się jed­nak inaczej – W szat­ni była złość i cisza. Ciężko pokazać jakiekol­wiek emoc­je po tym meczu. Awan­sowal­iśmy do pół­fi­nału Pucharu Pol­s­ki i w takim momen­cie robimy sobie takie prob­le­my. Już meczem z Bełcha­towem musimy się podbudować.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.